Опанувала нову професію на «Елеганті» і мріє повернутися додому: історія переселенки з Херсонщини

18 ГРУДНЯ 2023, 14:58

2128

Опанувала нову професію на «Елеганті» і мріє повернутися додому: історія переселенки з Херсонщини

Тетяна – вимушена переселенка з Херсонщини. В Чернігові вже близько року. Звернулась до центру зайнятості і там запропонували роботу на швейній фабриці. Довелося перенавчатися, бо раніше справу зі швейною машинкою не мала.

Опанувала нову професію Тетяна швидко і не жалкує. З кожним днем виходить все краще. Зараз на процесі з пошиття жилетів.  

"Виїзжали через Туреччину. Тоді була лінія зіткнення. Приїхали сюди. Треба було влаштовуватися. На «біржі» запропонували перевчитися на фабриці. Пішла, вдалося. Було цікаво. Колектив хороший, все влаштовує, все добре", - розповідає Тетяна, переселенка, працівниця фабрики.

Тетяна переселенка, працівниця фабрики

Тетяна

Жінка каже, що в Чернігові їй подобається, люди допомагають, але мріє після нашої перемоги повернутися додому на Херсонщину.

"Люди багато допомагають. Це подобається, і місто подобається. Батько з Чернігівщини. Колись в дитинстві приїздила. Додому хочу. Як тільки буде звільнено лівий берег, поїду сподіваюсь. Будемо чекати", - каже Тетяна.  

На фабриці «Елегант», де працює Тетяна, вже прийняли на роботу кількох вимушених переселенок. Підприємство стабільно працює, має замовлення, а тому готове запропонувати робочі місця всім охочим.

На фабриці є навчальний клас, де опановують нову професію чи вдосконалюють набуті колись знання.  

"Ми співпрацюємо з навчальними закладами, центром зайнятості. Ми надаємо можливість перенавчатися на нову професію. На прикладі Тетяни - вона у нас перенавчалася, у нас є навчальний клас. Вона працює по теперішній час. На сьогодні у нас є замовники. Зараз працює понад 300 людей. Підприємство за 11 місяців сплатило 25 млн податків. Забезпечує роботою, всіх готові прийняти. Хто вміє шити - адаптуємо, хто не міє – перенавчимо", - розповіла Наталія Романовська, директорка швейної фабрики.

Наталія Романовська, директорка швейної фабрики

Наталія Романовська

"Час Чернігівський" писав про пересленців:

Схожі новини

Авіакатастрофа в Броварах: родина загиблого бортмеханіка з Ніжина очікує на правду

15 ЧЕРВНЯ 2024, 21:33

Вiдео

"Клас безпеки" створили для дітей із вадами зору в Чернігові

15 ЧЕРВНЯ 2024, 20:42

77 дітей й досі під обстрілами

15 ЧЕРВНЯ 2024, 18:50

На Чернігівщині фермер замість льону вирощує гарбузи

15 ЧЕРВНЯ 2024, 15:48

Вiдео

«Із 2013 року наш підрозділ врятував до 100 людей», - спецпризначенець ДСНС Олександр Ольховик про врятовані життя, медаль і професію

15 ЧЕРВНЯ 2024, 14:11

Заповів поховати себе біля дружини: на Чернігівщині прощались із бійцем ЗСУ

15 ЧЕРВНЯ 2024, 13:26

В овочево-ягідних рядах Чернігівщини падають ціни. Почім суниця, кабачки й молода капуста

15 ЧЕРВНЯ 2024, 10:21

ТОП-переглядів