ONUKA розповіла і показала бекстейдж зйомок у Лукашівці: «Це було по-справжньому»

17 ЛИСТОПАДА 2022, 15:25

1359

Під час зйомок

Співачка ONUKA представила перший бекстейдж зйомок кліпу у Лукашівці. Відео виклала у власному інстаграмі. І заявила, що попри все - коріння «не відпускає». Як відомо, її дідусь - знаменитий майстер народних музичних інструментів Олександр Шльончик довгі роки працював на Чернігівській фабриці музичних інструментів.

«Чернігівщина таки не відпускає. Кілька днів тому ми мали честь стати частиною дуже цікавого проєкту. Записавши музичний твір разом з Чернігівським Академічним хором ім. Дмитра Бортнянського та хором старших класів "Провесінь" КЗМПО "Музичної школа №1 ім.Стефана Вільконського" м. Чернігів, ми відзняли відео у селі Лукашівка Чернігівської області.

Саме тут, у зруйнованій російськими окупантами стародавній Вознесенській церкві, народжувалась нова творчість. Творчість, збагачена болем та війною. Саме мистецтво у цей важкий час надає сил нам йти далі, палати та запалювати інших.

Як це - знімати з командою, акторами та музикантами, що самі пережили окупацію, що самі боронили місто, що самі втратили найрідніших?

Це по-іншому. По-справжньому. Дякую за честь. Дуже скоро», - написала співачка.

Коли саме відбудеться реліз - команда ONUKA поки не повідомила. Нагадаємо, у зйомках засвітилося чимало відомих чернігівців - заслужений артист України Олексій Биш, голова Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, волонтерка Оксана Тунік-Фриз та багато інших.

Нині творча команда Нати Філатової у Польщі - за допомогою концертів збирає донати на кампанію від Plast Berlin helps «1000 аптечок до Різдва», в рамках якої готують тактичні рюкзаки з усім необхідним для військових медиків ЗСУ. Загальна сума того, що потрібно зібрати - понад $100 тис.

Також, Ната Філатова є амбасадором фонду «Це моє місто», який займається адресною допомогою громаді Чернігова. Тож частина коштів з кожного концерту спрямовується на відновлення домівок та потреби чернігівців.

"Час Чернігівський" знімав сюжет про презентацію видання у художньому музеї Чернігові: ..."Непереможна" - у чернігівському музеї.

Схожі новини

На Чернігівщині підірвалось авто: на міну наїхало заднє колесо позашляховика

20 КВІТНЯ 2024, 18:00

Фото

На Чернігівщині росіяни із "градів" обстріляли житлову забудову

20 КВІТНЯ 2024, 17:04

Вiдео

Як зберігають військову історію у Чернігові?

20 КВІТНЯ 2024, 16:52

Фото

"Вона так пишалась бути поліцейською": на Чернігівщині поховали дівчину, яка загинула від ракетного удару

20 КВІТНЯ 2024, 15:19

Керівник "УКРПОШТИ" подивився як працюють пересувні  поштові відділення на Чернігівщині

20 КВІТНЯ 2024, 13:42

Трагедія на копанці на Чернігівщині, де втопилась дитина: що кажуть односельці

20 КВІТНЯ 2024, 12:32

Вiдео

Розмінування і відновлення лісів Чернігівщини: роботи на багато років, а то й десятиліть

20 КВІТНЯ 2024, 11:01

ТОП-переглядів