..."Непереможна" - у чернігівському музеї

Лис 13, 18:11

478

У художньому музеї ім.Галагана представили новий художній альбом, в якому представлені роботи мисткинь з усієї України, написані ними в час бойових дій.

9 листопада у Чернігівському художньому музеї ім. Галагана відбулась презентація альбому Іnvicta. З латини це значить "Нескорена", і дійсно - до альбому увійшли роботи художниць, написані ними під час бойових дій. Мисткині, чиї роботи представлені в альбомі, працюють у різних стилях. Географічно - це жінки з усієї України. Є серед них і чернігівки.

"Взяли до цього альбому дві мої роботи, які були зроблені  у березні і мої швидкі враження щодо того часу. Я була тимчасовою переселенкою в Мукачево - чарівне місце, дуже гостинне, дуже красиве, затишне. Весна - повітря тепле, захід сонця... оця краса життя, новини з дому, новини про ті втрати, які ми мали на той час: БУча, Ірпінь... оцей контраст цього життя", - каже художниця Лілія Ібрагімова.

Це спільний проєкт чернігівського художнього музею і видавництва Salutis, робота над альбомом тривала з травня. Для директора видавництва ця робота була в чомусь особистою, адже сам він - з Бучі. Працювати було непросто, це справа великої команди людей.

"Це довгий процес. Велика робота команди копірайтерів, дизайнерів, які працювали над макетом, обробляли ці фотографії. Юрист і всі люди, які мали забезпечити всі авторські договори з художницями і зробити весь прроцес на самому високому і серйозному рівні", - розповів Анатолій Лисенко, директор видавництва SALUTIS.

Альбом двомовний - українська та англійська. Наразі, за словами Анатолія Лисенка, видання користується попитом за кордоном: У США, Великобританії, Фінляндії та навіть далекій Японії. Придбати альбом можна і в чернігівському музеї ім. Галагана - кошти підуть на допомогу ЗСУ.

"Час Чернігівський" писав про те, як ONUKA зняла кліп у Лукашівці: хто із місцевих акторів засвітився на майданчику.

Схожі новини

Вбивство полісмена у Бахмачі: напад чи п’яні розборки? Версії сторін

Лис 28, 13:25

Назарій Остапчук продав машину, аби поїхати до Туреччини на змагання. І став чемпіоном світу з параармреслінгу

Лис 28, 09:16

Били із мінометів та скидали боєприпаси із безпілотників: російські обстріли прикордоння Чернігівщини за вихідні

Лис 28, 08:04

На окуповані території України рф збирається перекинути свій білоруський контингент

Лис 28, 06:29

Інтерв’ю

Що робить сапер на фронті, чи є миші у бліндажах та як грітися взимку: як воює журналіст із місцевої газети

Лис 27, 20:26

Вiдео

Латвія допомогла відновити підприємство у Чернігові, де працюють люди з інвалідністю

Лис 27, 18:27

Фото

Унікальна вишиванка: Вікторія Апанасенко засвітила у соцмережах сукню українського виробника

Лис 27, 16:30

ТОП-переглядів