Ніжинська районна лікарня має 4 генератори та радіє, що котельня на пелетах

18 ГРУДНЯ 2022, 19:19

1355

Ніжинська районна лікарня має 4 генератори та радіє, що котельня на пелетах

Ніжинська райлікарня

—  Міська і районні лікарні, пологовий будинок — на окремій лінії. Отож ми не скаржимося на відсутність електропостачання. Звісно, про всяк випадок у нас чотири генератори. Є по області лікарні, які відключають від електрики шість на три. А в нас все слава Богу. Ми цілодобово при світлі і теплі, — усміхається 70-річний Володимир Полторацький, виконуючий обов’язки генерального директора Ніжинської районної лікарні.

— Генератори можуть зламатися?

— У нас у лікарні є хороші спеціалісти, котрі працювали енергетиками на заводі «Прогрес», підготовлені електрики. Якщо виникнуть незначні неполадки, упевнений, — впораються. Якщо значні, шукатимемо сервісні центри. Водночас же всі не вийдуть з ладу. Одним можна замінити інший.

Наприклад, у нас є генератор для реанімаційного відділення, аби працювали апарати штучної вентиляції легень. Є для операційної і т.д. Якщо операцій немає, можна перемістити для живлення, куди необхідно. Пристрої ж мобільні.

У разі, коли трапиться непередбачуване, можемо перемістити пацієнтів до міської лікарні або вони своїх до нас. Заклади майже поряд. У міській лікарні централізоване опалення. Якщо в них закривається котельня, бо немає електрики чи газу або з якихось причин не тягнуть, хворі будуть переміщені до райлікарні. Адже в нас автономне опалення. Ми топимо пелетами. Ще років шість-сім тому це придумало тодішнє керівництво району й лікарні. Пелети у два рази дешевші, ніж газові котельні.

Довідково. 7 грудня, на сесії Ніжинської районної ради вирішилося питання, щодо якого два роки тривали дискусії: Ніжинську центральну районну лікарню передали до комунальної власності Ніжинської громади.

"Час Чернігівський" писав про генератори для громад Чернігівщини - куди йдуть ті, які надсилають до регіону благодійники:

Джерело: "Вісник Ч" від 8 грудня 2022 року

Схожі новини

Бізнесмен живе з колишньою дружиною депутата: подробиці стрілянини у Прилуках

15 ЧЕРВНЯ 2024, 08:50

Обстрілів за тиждень поменшало: ситуація на прикордонні Чернігівщини

15 ЧЕРВНЯ 2024, 08:13

У Чернігові поховали 25-річного загиблого на війні бійця

14 ЧЕРВНЯ 2024, 18:46

«Кину матюкатися у фейсбуці» - як волонтер з Чернігівщини привертає увагу до зборів на ЗСУ

14 ЧЕРВНЯ 2024, 18:14

У Чернігівській області зʼявилися 14 нових магазинів. Які та де

14 ЧЕРВНЯ 2024, 17:12

Неврологічне відділення в Корюківці розширилося, але черги на лікування не зникли. Хворі їдуть з усіх сусідніх громад

14 ЧЕРВНЯ 2024, 16:31

“Патріоти” та F-16 для України: що фіксує безпекова угода зі США

14 ЧЕРВНЯ 2024, 16:25

ТОП-переглядів