«Наш незламний дух, боротьба за нашу землю – це допоможе здолати навалу ворога», - воїн бригади 119 ТРО про бої на Донбасі

07 ЧЕРВНЯ 2023, 12:14

783

Андрій – один з тих, хто пішов захищати Чернігів від ворога рік тому. Згодом його підрозділ перекинули на найгарячіший Бахмутський напрямок.

Спочатку було дуже складно звинкнути до нових умовах, нових ландшафтів та ставлення місцевих людей. Однак підрозділ , в якому був Андрій – згуртований і навчений боями за Чернігів.

Ворог на Донбасі лютує, але украхнські воїни мають незламний дух, вмотивовані, борються за свою землю. Цього нема у ворога, а тому він приречений на поразку.

Андрій військовослужбовець 119 бригади ТРО, пряма мова: 

"Як прийшло розпорядження, батальйон поїхав на Бахмутський напрямок, на межі Донецької і Луганської областей. Завдання по обороні найближчих міст: Краматорськ, Словянськ. Головне завдання не пропустити ворога.

Коли туди приїхали - все нове. Новий ландшафт. Було не по собі. Кругом крейда, багнюка. Це нервувало, але притерлося. Спілкувалися рідко з рідними. Дали старлінк і зв'язок через інтернет. Зміг сказати рідним, що все добре, я на місці.

Напрямок був гарячим. Знаючи тактику ворога, готувалися до цього. Проходили навчання. Спокійно, паніки не було.

Одним байдуже аби не стріляли, інші за рашку, третина – наші молодці. Допомагають - і до них таке відношення

Треба бути бути уважним, що поряд побратими, а дома на тебе чекать, коли на позицях.

Запам’яталася наша дружня команда, по друге, безпринципність ворога, обстріли щодня, пофіг куди, бк [боєкомплект - прим.редактора] достатньо, насипали.

Там крім вагнера, регулярних військ, було багато зеків, що бентежить - вони кидають мотлох, хворих, а у нас гине цвіт нації, через це сумно.

Ми знаємо за що воюємо, а у них багато не знає. Ви у себе наведіть порядок, вони за лозунги і путіна і пропаганду, ми ж знаємо, за що воюємо. В цьому різниця.

Багато бійців навчаються по стандартам НАТО, наш незламний дух, боротьба за свою землю - саме це допоможе нам здолати навалу. Важко всім, ми знали куди прийшли, продовжуємо.

Не треба чекати швидкого кінця. Вони набудували оборонні редути, буде важко, до кінця року не впораємося думаю. Це буде важко, але перемога буде за нами.

Як навчали за радянськоїх армії і зараз - небо і земля. Ти можеш навчитися на оператора дрона, оператора міномета і т.д. Є можливості хлопці їздять навчаються. Головне було б бажання. За рахунок бажання і буде перемога".

"Час Чернігівський" писав про бійців:

Схожі новини

Паводок на Чернігівщині сильнішатиме: чому взимку багато води?

26 ЛЮТОГО 2024, 20:40

У громаді на Чернігівщині прощатимуться із бійцем ЗСУ: жалоба триватиме 3 дні

26 ЛЮТОГО 2024, 18:54

Вiдео

В дітей треба вкладати душу і серце: чернігівські легкоатлети досягли успіхів на всеукраїнських змаганнях

26 ЛЮТОГО 2024, 18:26

Фото

Ліва рука залишилася під Бахмутом: "Художник" про життя після ампутації

26 ЛЮТОГО 2024, 17:02

Фото

У Чернігівській ОВА домовляються про партнерство із регіоном у Великій Британії

26 ЛЮТОГО 2024, 15:52

Фото

Понад 2 кг наркотиків та арсенал зброї: злочинців затримали на Чернігівщині

26 ЛЮТОГО 2024, 14:50

Фото

Дмитро Блауш та латвійські волонтери опинились в епіцентрі обстрілу «Іскандером»

26 ЛЮТОГО 2024, 13:32

ТОП-переглядів