Третього липня аматорський ансамбль «Вербиченька» з села Рудьківка на Бобровиччині виступав у Києві на телешоу «Україна має талант».
Виступ покажуть по телевізору після 23 серпня на телеканалі СТБ.
— Як потрапили на зйомки?
— Людмила Луценко, начальниця відділу культури та туризму нашої Бобровицької громади, постаралася, — миючи банки для консервації розповідає Віра ОБЛАКЕВИЧ, керівниця «Вербиченьки». — Ансамбль уже 45 років існує при сільському будинку культури. Виступали на конкурсах у Болгарії, у Харкові, Полтаві, Очакові, Чернігові. І всюди посідали перші місця або отримували Гран прі. А ще на Різдво та Масницю нас 16 разів запрошували співати в Пирогові, у музеї просто неба.
«Вербиченька» — це вісім жінок. Я, солістка Валентина Діденко, Надія Осипенко, Людмила Андріяш, Ольга Молоткіна, Галина Колган, Ольга Шолудько та Галина Прищеп, наша староста села. Вона 18 років завідувала клубом. Й один чоловік — Сергій Колесник. Наймолодший з усіх, йому 49 років. Він вибиває на бубні. А ще в нас є такий «музичний інструмент» — форма для випікання хліба. Я по ній стукаю дерев’яною або металевою ложкою. Звук, конєшно, супер.
— Вам робили макіяж перед виходом на сцену?
— Обличчя всім припудрили, щоб від поту не блищали, бо було спекотно.
— Що співали?
— Запальну пісню «Через сад-виноград тетеря летіла».
— Як реагували судді?
— Мій улюблений актор Боклан був стриманий. А Олена Кравець, здавалося, ось-ось затанцює. Посміхався Пивоваров.
Весь зал піднявся, глядачі аплодували стоячи і кричали: «Браво».
Тепер телефон з рук не випускаю, чекаю дзвінка з програми. Після виступу я аж наче помолодшала, стільки енергії додалося.
Наступного дня після повернення з Києва дали в селі благодійний концерт. Присвятили 15-річчю надання колективу звання народного. Зібрали 11400 гривень. Передали на протез онуку Надії Осипенко. Він боронив Україну з 2014 року. Втратив на фронті одну ступню.
* * *
Нинішній 11-й сезон присвячений 35-річчю Незалежності України. Попередній був ще у 2021 році. Від початку повномасштабки не знімали. А недавно відновили.
У програмі нові судді: актор Стас Боклан, співак Артем Пивоваров і телеведуча Олена Кравець (та, що виступала з Зеленським у «Кварталі»).
Ведучі: Григорій Решетнік (той, що веде «Холостяк») та комік і музикант Іван Люлєнов (молдаванин з «Ліги сміху»).
Джерело: "Вісник Ч", авторка Валентина ОСТЕРСЬКА. Фото надане Сергієм КОЛЕСНИКОМ
"Час Чернігівський" писав про таке:
- Ніжинка стала суперфіналісткою відомого кулінарного проєкту
- Чернігівець взяв участь в оновленому легендарному «Караоке на Майдані»
- Жителька Чернігівщини сім років вагалася, чи йти на шоу «МастерШеф»-17
Ще більше інформації читайте та дивіться на цифрових майданчиках "Вісника Ч":







