Чернігівець взяв участь в оновленому легендарному «Караоке на Майдані»

01 ЧЕРВНЯ 2026, 13:53

3639

Ярмоленко Анастасія

Денис Семенець

Денис Семенець

Відомий чернігівський журналіст, ведучий, шоумен, переможець проєкту «Пара на мільйон» Денис Семенець став учасником улюбленого багатьма поколіннями вокального шоу «Караоке на Майдані». У соцмережах він розповів, чому спробував свої сили в якості учасника і яка атмосфера тепер панує на оновленому «Караоке». 

Хлопець заявив, що для участі в проєкті він майже 20 років тренувався перед телевізором.

З 1999 до 2019 «Караоке на майдані» безперервно виходило в ефір: спочатку на «Інтері», потім два роки на «1+1» і цілих 10 років на «СТБ». 

«Я дивився його постійно, бо це була справжня народна програма. Так, не всі там завжди демонстрували вокал рівня «Греммі», але саме там народжувалися справжні зірки. А Ігор Кондратюк — абсолютна легенда нашого телебачення». 

Нині «Караоке» повернули заради благодійної мети, тож, Денис зізнався - точно знав: цього разу мусить приїхати й побачити все на власні очі.

Нюанс: тепер це шоу можна перейменувати на «Караоке на Контрактовій». Оскільки змінилася локація проєкту. Новий ведучий проєкту — ХАС, або якщо точніше - українсько-сирійський реп-виконавець Назар-Хайдар Хассан. 

«І те, що ведучий не я, мене, звісно, не дуже радує (з моєю-то любов’ю до мікрофона! 🤪), але треба визнати: дядько він класний. А Кондратюк тепер продюсер. Він, як справжній творець, іноді виходить у натовп, а іноді просто лунає його «голос згори» — за всім стежить і все контролює. Формат зберігся: співаки з народу, плюс приходять зіркові гості — відомі учасники минулих років», - написав чернігівець. 

Він потрапив саме на святковий випуск до Дня Києва. Звісно, на шоу співали знамените: «Як тебе не любити, Києве мій!». 

Однак, Денису Семенцю таки не вийшло заспівати. Також йому не довірили рахувати гроші в капелюсі. Засмучений хлопець каже: навіть не здобув титулу найактивнішого вболівальника. 

«Але я не здаюся — усе ще попереду. Наступного разу приїду з величезним транспарантом, щоб мене точно помітили. Зате в другому турі я чесно й із радістю кидав гроші учасникам. Бо тепер усе це — на справді благі цілі». 

У цілях шоу прописано, якщо раніше зібрані під час зйомок кошти отримували переможці, то тепер усі гроші спрямовують на підтримку реабілітаційного центру «Титанові». 

Скільки усього вдалося зібрати - організатори поки не озвучуватимуть публічно. Відомо, що за два ефіри та три дні зйомок глядачі задонатили понад 600 тисяч гривень.

Чернігівець взяв участь в оновленому легендарному «Караоке на Майдані»

Чернігівець взяв участь в оновленому легендарному «Караоке на Майдані»

Чернігівець взяв участь в оновленому легендарному «Караоке на Майдані»

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Фото

Потрощені вікна та вирви у дворі: як нині виглядає церква у Корюківці після прильоту російського дрона

11 ЛИПНЯ 2026, 15:15

Оновлено

Вибух у Чернігові: влада повідомила про реактивний дрон

11 ЛИПНЯ 2026, 12:48

Вiдео

«єВідновлення» на Чернігівщині: як постраждалі від війни відбудовують свої домівки

11 ЛИПНЯ 2026, 10:59

Голові громади з Чернігівщини присвоїли орден: яка від цього користь?

11 ЛИПНЯ 2026, 09:33

Горіли автівки, є поранений: росіяни атакували громаду на Чернігівщині

11 ЛИПНЯ 2026, 09:00

«Зараз буде бойова»: чоловік кинув навчальну гранату в город город Наталії Кононенко і зник на зелених «Жигулях»

10 ЛИПНЯ 2026, 19:49

Вiдео

Спека, зливи та різкі перепади температур: що відбувається з кліматом на Чернігівщині

10 ЛИПНЯ 2026, 18:14

ТОП-переглядів