На Луганщині загинув оборонець Чернігова - залізничник з Носівської громади

16 ТРАВНЯ 2024, 09:13

2610

Микола Пономаренко. На Луганщині загинув оборонець Чернігова - залізничник з Носівської громади

Микола Пономаренко

Попри те, що народився на Київщині - все життя вважав за рідну саме Чернігівщину молодший сержант Микола Пономаренко.

Майбутній захисник зʼявився на світ у с. Велика Мотовилівка, на Київщині. За кілька років родина переїхала до Носівки. Микола тут закінчив школу №1.  Матір ставила на ноги своїх дітей сама, тому Микола  швидко подорослішав і пішов працювати. Створив власну родину, разом з дружиною виховували двох синів. Будували власне життя, мали багато планів і сподівань. Все це в одну мить перекреслила страшна дата в календарі: 24 лютого 2022.

Цього дня Микола був на роботі. Він працював слюсарем - ремонтником рухомого складу Укрзалізниці. А вже наступного дня стояв біля військкомату. Того дня його не забрали. Бракувало  зброї на всіх бажаючих. Але він щодня здійснював патрулювання та ніс службу у теробороні, прагнув бути корисним місту у найважчий час.

8 березня Микола Пономаренко разом з побратимами у складі Збройних сил України їхав на оборону Чернігова. Потім був Бахмут, інші пекельні місця, де стояли наші воїни-титани. Микола був серед них. Він виконував обов’язки командира відділення 2 кулеметного взводу 2 стрілецької  роти. Його всі поважали, бо ніколи не схибив, бо завжди був попереду. Його син Анатолій також нині боронить Україну у складі 46-ї аеромобільної бригади.

«Війна для Миколи скінчилася. Він назавжди став воїном Небесного війська… На те завдання, яке стало останнім для нашого земляка, на Луганщині, він не мав іти. Щойно повернувся з лікування. Але, розуміючи відповідальність за кожного солдата, він пішов… У вічність», - гірко констатують у Носівській міськраді.

Микола Пономаренко загинув внаслідок  ворожої атаки біля населеного пункту Невське Луганської області. Сталося це 10 травня.

Носівська міська рада, виконавчий комітет, депутатський корпус щиро співчувають та розділяють біль непоправної втрати з дружиною Тетяною Вікторівною, синами Анатолієм та Миколою.

Вічний спочинок загиблий Герой знайде на кладовищі по вул. Троїцька у Носівці. Про час поховання обіцяють повідомити згодом.

Джерело: Носівська міськрада

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

В овочево-ягідних рядах Чернігівщини падають ціни. Почім суниця, кабачки й молода капуста

15 ЧЕРВНЯ 2024, 10:21

Бізнесмен живе з колишньою дружиною депутата: подробиці стрілянини у Прилуках

15 ЧЕРВНЯ 2024, 08:50

Обстрілів за тиждень поменшало: ситуація на прикордонні Чернігівщини

15 ЧЕРВНЯ 2024, 08:13

У Чернігові поховали 25-річного загиблого на війні бійця

14 ЧЕРВНЯ 2024, 18:46

«Кину матюкатися у фейсбуці» - як волонтер з Чернігівщини привертає увагу до зборів на ЗСУ

14 ЧЕРВНЯ 2024, 18:14

У Чернігівській області зʼявилися 14 нових магазинів. Які та де

14 ЧЕРВНЯ 2024, 17:12

Неврологічне відділення в Корюківці розширилося, але черги на лікування не зникли. Хворі їдуть з усіх сусідніх громад

14 ЧЕРВНЯ 2024, 16:31

ТОП-переглядів