На Коропщині попрощалися із 32-річним захисником

Лип 28, 07:47

448

На Коропщині попрощалися із 32-річним захисником

Фото: Коропська селищна рада

Увечері 26 липня Коропська громада зустріла на колінах, а наступного дня провела в останню путь молодого земляка, воїна, мужнього захисника, чудового сім’янина, люблячого чоловіка, сина і батька, брата, друга і побратима, прекрасну, добру і працьовиту людину Петра Торшина із Риботина.

"Він загинув від ран, отриманих під час оборони нашої України від російської орди. Воїну навіки залишилося 32 роки…" — написала Коропська селищна рада на Facebook-сторінці.

Петро Торшин народився в Риботині, навчався у місцевій школі. Вчителі пригадують, що був дисциплінований і старанний, найбільше любив точні науки, був активний у громадському житті, завжди допомагав по господарству вдома, залюбки займався столярною справою. Любив рибалити. І футбол. У Риботині часто проводять місцеві турніри, і Петро у складі команди «Болото» тричі ставав чемпіоном. 

Після школи вивчився в Глухівському коледжі на механіка-водія. Кілька років працював електриком Нехаївської дільниці експлуатації електромереж.

«Відмінний фахівець, золота людина», — сказав про нього керівник дільниці Сергій Олексенко.

Потім здібний і працьовитий чоловік поїхав у столицю. Здобув вищу освіту, влаштувався в «Укренерго», потім працював провідним інженером у Верховній Раді.

Після вторгнення російського загарбника на нашу землю, Петро Торшин відправив дружину і маленького 5-річного сина за кордон, а сам став на захист України. Спочатку був призваний до роти охорони, потім — переведений у військову частину.

Усе трапилося 18 липня. Про обставини того фатального дня розповів односелець Петра Андрій Козуб. Обидва разом тримали позицію — не давали окупантам взяти село Нижнє Покровське під Бахмутом.

"Ворог почав обстріл із мінометів і танків, пішла ворожа піхота, почався ближній контактний бій. Петро Торшин отримав кульове поранення в руку. Були й інші поранені. Евакуація з-під обстрілів була важкою… Наш земляк втратив багато крові, проте все ж вдалося вирватися із небезпеки. Однак справжня біда була попереду... Одна мить — евакуаційний чотиритонний броньований Hummer кинуло, наче іграшковий. Поранені, які їхали всередині, всі опинились зовні, дехто без свідомості…" — йдеться у дописі.

За життя воїна боролися лікарі в госпіталі Дніпра. На жаль, 25 липня серце Петра Торшина зупинилося.

Поховали Героя в селі Риботин.

Читати також: На Чернігівщині поховали воїнів, які загинули у Донецькій та Кіровоградській областях

Схожі новини

Знищив 15 одиниць ворожої техніки: у Ніжині батькам загиблого Героя передали орден Данила Галицького

Сер 07, 22:06

Герой невидимого фронту або як ріпкинець Михайло Джола в окупації молоко возив людям

Сер 07, 19:58

Не можна звикнути до загибелі колег: водій Чернігівобленерго про роботу під ворожими обстрілами

Сер 07, 17:51

Найвродливіший полісмен України вже не вільний

Сер 07, 15:56

Як живе Любецька громада нині?

Сер 07, 13:11

Бельгійське абатство пожертвувало €10 тис на відновлення шкіл Чернігова

Сер 07, 12:48

Вiдео

До вчительки з Чернігова прийшли її учні розбирати завали розбомбленого будинку

Сер 07, 11:36

ТОП-переглядів