На Харківщині поліг 28-річний десантник, володар марунового берета

03 БЕРЕЗНЯ 2026, 09:15

1442

Ярмоленко Анастасія

Ігор Таран

Ігор Таран

У бою на Харківщині загинув житель села Городище Бахмацької громади Ігор Таран, повідомили у міській раді. 

Той же муніципалітет ще тиждень тому розпитував аудиторію на прохання рідних хлопця - чи не відомо комусь бодай щось про воїна. Він понад 2 місяці вважався зниклим. 

Пізніше зʼясувалося, захисник загинув під час виконання бойового завдання 28 грудня на Харківщині. Більше подробиць щодо десантника - у міській раді не повідомили. 

Зі світлин видно, що Ігор Таран був військовим по духу. Адже право носити маруновий берет десантника - ще потрібно заслужити. Цю відзнаку не видають автоматично. 

Це - почесний головний убір, що символізує еліту Десантно-штурмових військ (ДШВ) Збройних сил України.

Маруновий берет — це знак честі, мужності, витримки та бойового братерства. Він вказує на готовність діяти в найскладніших умовах. 

Право носити берет здобувається під час складання спеціальних іспитів, що включають психологічні смуги перешкод, марш-кидки та інші випробування.

Його носять військовослужбовці Десантно-штурмових військ, 77-ї, 78-ї окремих десантно-штурмових бригад та інших частин ДШВ, інформує Вікіпедія.

Церемонія прощання відбулася 2 березня у рідному селі воїна - Городищі. 

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Палили багаття прямо в хаті і варили їсти: родина пенсіонерів переїхала з Покровська на Чернігівщину

16 БЕРЕЗНЯ 2026, 20:27

Жительки громади на Чернігівщині пройшли безоплатний онкоскринінг: як це працює

16 БЕРЕЗНЯ 2026, 19:18

"Ми закрили цей розділ красиво і з повагою": знана хореографиня оголосила про розлучення

16 БЕРЕЗНЯ 2026, 17:01

Пільгова автоцивілка для пенсіонерів 2026: ціна зі знижкою 50%

16 БЕРЕЗНЯ 2026, 16:02

Фото

Дрони пошкодили суд, підприємство та оселі у прикордонній громаді Чернігівщини

16 БЕРЕЗНЯ 2026, 15:49

«Як був у спідньому, так і вивів»: чоловік врятував сусіда з палаючого будинку після удару «шахеда»

16 БЕРЕЗНЯ 2026, 14:12

Вiдео

Гарячі обіди - безкоштовно: що їдять школярі у Чернігові?

16 БЕРЕЗНЯ 2026, 13:55

ТОП-переглядів