На Чернігівщині з підприємця стягнуто чверть мільйона – безпідставно користувався землею громади

10 ЛЮТОГО 2023, 12:42

1946

На Чернігівщині з підприємця стягнуто чверть мільйона – безпідставно користувався землею громади

Фото ілюстративне

Прокурором забезпечено виконання рішення Господарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов прокуратури до фізичної особи-підприємця про стягнення безпідставно збережених коштів у розмірі 233 тис. грн орендної плати за користування землями промисловості.

Про це повідомляє Чернігівська обласна прокуратура.

- Підставою для вжиття заходів реагування стало свідоме ігнорування відповідачем вимог земельного законодавства щодо необхідності укладання договору оренди. Оскільки підприємець не сплачував платежі за користування землею комунальної власності, це призвело до недоотримання коштів бюджетом Носівської громади, - йдеться у повідомленні.

У ході судового розгляду доводи прокурора визнано обґрунтованими, позов задоволено, а заборгованість сплачена відповідачем на користь міської ради.

"Час Чернігіський" писав про те, на скільки за рік змінилася ціна за гектар ріллі на Чернігівщині? Чи вплинула війна?

Схожі новини

Вiдео

Як "афганець" повертає до активного життя важкопоранених побратимів

20 СЕРПНЯ 2026, 21:52

Громада з Чернігівщини отримає президентський грант на молодіжний проєкт

20 СЕРПНЯ 2026, 21:40

У громаді на Чернігівщині пояснили, як формуватимуть списки на дрова цієї осені

20 СЕРПНЯ 2026, 18:53

У Чернігові знесуть 41 об’єкт: що приберуть із вулиць міста

20 СЕРПНЯ 2026, 16:20

У Чернігові замість «Союзів» відкриють нові магазини: що відомо

20 СЕРПНЯ 2026, 14:42

В Укрзалізниці повідомили про скасування рейсів та суттєві затримки потягів на Чернігівщині

20 СЕРПНЯ 2026, 12:52

Професійне кодування від алкоголю: ціна, методи та переваги процедури

20 СЕРПНЯ 2026, 12:10

ТОП-переглядів