На Чернігівщині стартувала ініціатива Президента на підтримку спорту "Пліч-о-пліч"

06 ЛИСТОПАДА 2023, 09:51

1086

На Чернігівщині стартувала ініціатива Президента на підтримку спорту "Пліч-о-пліч"

Щоб зацікавити молодь фізичною культурою в Україні стартує ініціатива Президента на підтримку учнівського та студентського спорту у 2023-2024 роках «Пліч-о-пліч».

"Головною метою цієї ініціативи є залучення якомога більшої кількості учнівської та студентської молоді до занять фізичною культурою та спортом, а також – мотивація учнів і студентів до здорового способу життя", - розповіла Наталія Дягло, начальниця відділу дошкільної, позашкільної освіти, оздоровлення та виховної роботи управління освіти і науки Чернігівської ОВА.

Наталія Дягло розповіла про спортивну ініціативу

Наталія Дягло

На брифінгу в медіацентрі Чернігівської ОВА Наталія Дягло зазначила: проблема слабкого інтересу молоді до спорту існує давно.

"Останні роки діти все менше приділяють увагу спорту, адже такі фактори як ковід, а потім вимушений перехід на дистанційну форму освіти через повномасштабну війну із російською федерацією загострив проблему, яка вже існувала", - каже працівниця управління освіти і науки.

У рамках ініціативи «Пліч-о-пліч» розроблено масштабний план масових спортивних заходів, у Чернігівській області їх буде близько півсотні. Залучать і територіальні громади.

"Всі ці проєкти дуже масштабні і включають у себе спортивно-масові заходи, такі як «Cool Games», «Cool Race», «Козацький гарт», «Козацька наснага», «Козацька ліга», «Студентська миля», Міжнародний день студентського спорту. У цих заходах приймають участь не обов’язково спортсмени. Це всі бажаючі учні, студенти", - каже Денис Закружний, начальник обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти

Денис Закружний

Крім того, проведуть і змагання з різних видів спорту, їх кожна громада зможе обрати самостійно. Наразі уже успішно провели три дивізіони «Cool Games» та відкриті обласні змагання з легкоатлетичного кросу.

"Час Чернігівський" писав про спорт на Чернігівщині: 

Схожі новини

Вiдео

Підірвали банк у Чернігові і втекли: поліція показала відео затримання грабіжників

30 ТРАВНЯ 2024, 19:33

Весняна посівна на фініші: аграрії Чернігівщини - у трійці лідерів

29 ТРАВНЯ 2024, 17:22

Фото

Перша віцепремʼєрка-чернігівка на виставці пожтехніки мимоволі прорекламувала продукцію з Прилук

29 ТРАВНЯ 2024, 16:41

Фото

Публічний простір з'явиться у громаді на Чернігівщині. Над концептом працює дизайнер

29 ТРАВНЯ 2024, 15:23

Фото

Учениця викраденого рашистами Анатолія Сірого зі Сновщини мріє про волейбольний турнір на його честь

29 ТРАВНЯ 2024, 14:15

Мріє зберегти школу та запрошує сім’ї з дітьми. Читайте у "Віснику"

29 ТРАВНЯ 2024, 13:23

Корейська "швидка" рятує життя у прикордонній громаді

29 ТРАВНЯ 2024, 12:37

ТОП-переглядів