На Чернігівщині стартувала ініціатива Президента на підтримку спорту "Пліч-о-пліч"

Лис 06, 09:51

450

На Чернігівщині стартувала ініціатива Президента на підтримку спорту "Пліч-о-пліч"

Щоб зацікавити молодь фізичною культурою в Україні стартує ініціатива Президента на підтримку учнівського та студентського спорту у 2023-2024 роках «Пліч-о-пліч».

"Головною метою цієї ініціативи є залучення якомога більшої кількості учнівської та студентської молоді до занять фізичною культурою та спортом, а також – мотивація учнів і студентів до здорового способу життя", - розповіла Наталія Дягло, начальниця відділу дошкільної, позашкільної освіти, оздоровлення та виховної роботи управління освіти і науки Чернігівської ОВА.

Наталія Дягло розповіла про спортивну ініціативу

Наталія Дягло

На брифінгу в медіацентрі Чернігівської ОВА Наталія Дягло зазначила: проблема слабкого інтересу молоді до спорту існує давно.

"Останні роки діти все менше приділяють увагу спорту, адже такі фактори як ковід, а потім вимушений перехід на дистанційну форму освіти через повномасштабну війну із російською федерацією загострив проблему, яка вже існувала", - каже працівниця управління освіти і науки.

У рамках ініціативи «Пліч-о-пліч» розроблено масштабний план масових спортивних заходів, у Чернігівській області їх буде близько півсотні. Залучать і територіальні громади.

"Всі ці проєкти дуже масштабні і включають у себе спортивно-масові заходи, такі як «Cool Games», «Cool Race», «Козацький гарт», «Козацька наснага», «Козацька ліга», «Студентська миля», Міжнародний день студентського спорту. У цих заходах приймають участь не обов’язково спортсмени. Це всі бажаючі учні, студенти", - каже Денис Закружний, начальник обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти

Денис Закружний

Крім того, проведуть і змагання з різних видів спорту, їх кожна громада зможе обрати самостійно. Наразі уже успішно провели три дивізіони «Cool Games» та відкриті обласні змагання з легкоатлетичного кросу.

"Час Чернігівський" писав про спорт на Чернігівщині: 

Схожі новини

ЗМІ повідомляють про вороже ДРГ, яке напало на бліндаж прикордонників на Чернігівщині

Гру 03, 09:08

Ворог обстріляв три громади на Чернігівщині: є поранені та пожежі

Гру 03, 08:42

Цуцики, обзели і пучки: в яку ціну відходи деревини для людей

Гру 02, 21:43

Під Марʼїнкою загинув батько трьох дітей, уродженець Новгород-Сіверської громади

Гру 02, 18:59

Фотографував військомат та блокпости: суд дав 7 років студенту із Чернігівщини

Гру 02, 17:12

Де можна придбати чернігівську новорічну ялинку?

Гру 02, 16:17

Росіяни обстріляли прикордонну громаду Чернігівщини із мінометів - поранені двоє людей

Гру 02, 15:01

ТОП-переглядів