Чернігівські спортсмени привезли з Чемпіонату Європи з рукопашного бою три медалі

Жов 13, 17:16

675

Чернігівські спортсмени привезли з Чемпіонату Європи з рукопашного бою три медалі

Чернігівські спортсмени із ДЮСШ «Фортуна» та клубу «Октант» на чемпіонаті Європи з рукопашного бою у складі збірної України вибороли золоту, срібну та бронзову медалі. Чемпіонат проходив з 6 по 9 жовтня у Німеччині.

"Рівень змагань там дуже серйозний, тому що з’їжджаються як правило найкращі команди. Рівень, якщо порівнювати з 2020, 2018 роком, коли я сам їздив як спортсмен, то рівень значно покращився, тобто там і тоді був сильний, але зараз – залишились і ті спортсмени, але також підростаюче покоління починає напружувати обстановку", - каже Андрій Козир, тренер, майстер спорту міжнародного класу.

Андрій Козир, тренер, майстер спорту міжнародного класу

Андрій Козир, тренер, майстер спорту міжнародного класу

Володимир Дегтяр здобув золоту медаль у командних змаганнях у категорії до 75 кілограмів і срібну – в особистому заліку. Каже: суперники були серйозні.

"Рівень суперників високий, особливо збірна Німеччини, дуже підготовлені, класні спортсмени. По іншим збірним – Нідерланди показали гарний рівень. Та і в принципі, якщо взяти всіх людей, всі команди, які брали участь – доволі високий рівень", - пояснив Володимир Дегтяр, спортсмен.

 Володимир Дегтяр, спортсмен із Чернігова

Володимир Дегтяр, спортсмен із Чернігова

Рукопашниця Яна займається у клубі «Октант» шість років, з Чемпіонату Європи привезла бронзову медаль, здобуту в особистому заліку у категорії до 65 кілограмів. Це перші змагання такого рівня для дівчини. Вона підмічає: зарубіжні бійці дещо відрізняються стилем.

"Мені сподобалось дуже, як вони працюють. Там трохи відрізняється стиль роботи відносно нашого клубу, наприклад", - каже Яна Стишонок, спортсменка. - "В нашому клубі, мені здається, ми більше працюємо руками і мені важко працювати проти ніг, бо у нас в клубі мало хто так працює, а там, навпаки – більше ногами працюють, тому були моменти, що пропускала.

Яна Стишонок, спортсменка

Яна Стишонок, спортсменка

Зараз клуб «Октант» продовжує тренування, кількість вихованців, каже тренер Андрій Козир, не зменшується. Але тренуватись іноді важко через воєнний стан.

"Тренуватися, з однієї сторони, важче, тому що зараз і тривоги, коли не можна проводити тренування. І сам настрій дітей також інколи залежить від того, яка ситуація в країні. Буває, що діти приходять на тренування, знаючи, що десь були прильоти серйозні. І вони навіть самі розуміють яка це трагедія і не сильно налаштовані на тренування. Треба поєднувати: і якось підбадьорювати їх, щоб не зупинятись на цьому, а рухатись далі", - переконаний Андрій Козир.

Тренування рукопашників у Чернігові

Чернігівські спортсмени не збираються зупинятись на досягнутому, тож залишається лише побажати їм нових перемог.

"Час Чернігівський" писав про спорт на Чернігівщині та змагання:

Схожі новини

Вдвох були на бойовому завданні: на Чернігівщині прощались із братами, які загинули в один день

Гру 03, 09:46

ЗМІ повідомляють про вороже ДРГ, яке напало на бліндаж прикордонників на Чернігівщині

Гру 03, 09:08

Ворог обстріляв три громади на Чернігівщині: є поранені та пожежі

Гру 03, 08:42

Цуцики, обзели і пучки: в яку ціну відходи деревини для людей

Гру 02, 21:43

Під Марʼїнкою загинув батько трьох дітей, уродженець Новгород-Сіверської громади

Гру 02, 18:59

Фотографував військомат та блокпости: суд дав 7 років студенту із Чернігівщини

Гру 02, 17:12

Де можна придбати чернігівську новорічну ялинку?

Гру 02, 16:17

ТОП-переглядів