На Чернігівщині поховали 10-х бійців ЗСУ, які загинули на Донбасі

04 БЕРЕЗНЯ 2023, 20:04

9828

На Чернігівщині поховали 10-х бійців ЗСУ, які загинули на Донбасі

Прощання із воїнами у Чернігові

Дуже болючий день для Чернігівщини - сьогодні, 4 березня 2023 року в останню путь провели 10 воїнів, які мужньо боролися за Незалежність України. Із Петром Корнійчуком та Олександром Василенком попрощались у Чернігові, Сергієм Нагорним - у Мені, Андрієм Рибалком - у Куликівці, Сергієм Бородавком - у Парафіївці, Олександром Ковтуном - в Іванівці, Миколою Орішком - у Корюківці, Андрієм Репняком - на Сновщині, Олександром Саловим та Станіславом Шекуном - на Прилуччині.


"За 9 років російсько-української війни - це найбільша кількість полеглих Героїв, з якими Сіверщина попрощалися в один і той самий день...", - повідомили в Чернігівському ТЦК та СП.

Старший лейтенант Петро Корнійчук народився 23 липня 1978 року в селі Орлянці на Хмельниччині. У 1995 році закінчив Чернігівську ЗОШ №35, а у 1999 році - Академію прикордонних військ України ім. Богдана Хмельницького. Після закінчення Академії проходив службу у прикордонних військах міста Луганськ.

З початком повномасштабної війни чоловік разом з побратимами став на захист рідної землі. Службу ніс у військовій частині А0281 на посаді командира десантно-штурмового взводу.

24 лютого 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Кремінна на Луганщині Петро Корнійчук загинув.


Солдат Олександр Василенко народився 20 січня 1996 року у селі Велика Вісь на Ріпкинщині. Навчався у Роїщенській середній загальноосвітній школі, а з 2004 року продовжив навчання у спеціалізованій школі-інтернат в селі Березне. Після закінчення школи працював на Роїщенській фермі різноробом.

У 2010 році Олександр разом із сім’єю переїхав до Чернігова, а у 2018-му - розпочав проходження строкової військової служби у лавах ЗС України. До початку подій 24 лютого 2022 року чоловік працював охоронцем, але після повномасштабного ворожого вторгнення долучився до оборонців України. Службу ніс у складі військової частини А2167 на посаді стрільця-помічника гранатометника.

24 січня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Вугледар на Донеччині Олександр Василенко загинув.

Корнійчука Петра та Василенка Олександра провели в останню путь у Чернігові в Катерининській церкві, поховали їх на кладовищі Яцево.


Солдат Сергій Нагорний народився 28 жовтня 1988 року у місті Свердловськ на Луганщині. Навчався на Чернігівщині, де закінчив 9 класів Шестовицької школи, після чого вступив до Чернігівського професійно-технічного училища №6 на спеціальність "слюсар".

У вересні 2022 року Сергій долучився до Захисників України, потрапивши на службу до військової частини А4355 на посаду навідника.

26 лютого 2023 року під час бою поблизу Бахмута на Донеччині Сергій Нагорний загинув.

Попрощалися з воїном у Мені, поховали його на місцевому кладовищі.


Солдат Андрій Рибалка народився 8 березня 1983 року в селищі Куликівка. У 2000 році закінчив місцеву загальноосвітню школу, а з 2002-го по 2003-й роки проходив строкову військову службу.

З першого дня повномасштабної війни Андрій один з перших прибув до місцевого територіального центру комплектування та соціальної підтримки, аби добровільно зі зброєю в руках стати на захист України. Згодом долучився до військової частини А0693, де займав посаду стрільця-помічник гранатометника.

14 лютого 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Федорівка на Донеччині Андрій Рибалка загинув.

Попрощалися з воїном в селищі Куликівка, поховали його на місцевому кладовищі.


Солдат Сергій Бородавко народився 11 жовтня 1983 року в селищі Парафіївка. Після початку повномасштабної війни наш земляк вирішив зі зброєю в руках стати на захист територіальної цілісності та недоторканості України. На службу потрапив до складу військової частини А3017 на посаду стрільця-помічника кулеметника.

26 лютого 2023 року під час виконання бойового завдання на північно-східній околиці Бахмута на Донеччині підрозділ Сергія потрапив під ворожий мінометний обстріл, внаслідок чого наш земляк отримав поранення, які виявилися несумісними з життям.

Попрощалися з воїном на його Малій Батьківщині, поховали його на місцевому кладовищі.


Солдат Олександр Ковтун народився 27 червня 1990 року у селі Іванівці. З початком повномасштабної війни долучився до оборонців України та зі зброєю в руках у складі військової частини А0224 на посаді стрільця-номера обслуги вирушив на захист її територіальної цілісності та недоторканості, даючи гідну відсіч ворожим окупаційним військам.

На жаль, 24 лютого 2023 року під час боїв поблизу населеного пункту Новомихайлівка на Донеччині Олександр Ковтун загинув.

Попрощалися з полеглим земляком у його рідному селі, поховали на місцевому кладовищі.


Капітан Микола Орішко народився у 1966 році в Корюківці, де ріс, навчався та проживав. За час служби у лавах ЗС України та сумлінну боротьбу проти ворожих окупаційних військ наш земляк отримав званням заслуженого ветерана.

Після подій 24-го лютого 2022 року у складі свого підрозділу військової частини А3321 Микола мужньо та віддано виконував свій військовий та громадянський обов'язок з захисту свободи та Незалежності України. 1 березня 2023 року життя Орішка Миколи передчасно обірвалося.

Попрощалися з Захисником на його Малій Батьківщині, поховали на місцевому кладовищі.


Старший сержант Андрій Репняк народився 6 грудня 1979 року у селі Займище, що на Сновщині. Після початку повномасштабної війни чоловік не лишився осторонь та став до лав Збройних Сил України. Службу ніс у складі військової частини А0693.

25 лютого 2023 року під час виконання чергового бойового завдання поблизу населеного пункту Федорівка на Донеччині Андрій Репняк загинув.

Попрощалися з воїном в його рідному селі, поховали на місцевому кладовищі. Вдома у нього залишились батьки, дружина та двоє синів.


Старший солдат Олександр Салов народився 6 червня 1990 року у Кіровограді. З часом переїхав на Чернігівщину, закінчив Прилуцький педагогічний коледж, а у 2014-му році вперше долучився до оборонців України, взявши безпосередню участь в антитерористичній операції на сході нашої держави.

Після початку повномасштабної війни чоловік вкотре взяв до рук зброю та став до лав Захисників Батьківщини. Службу ніс у військовій частині А2167.

22 лютого 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Вугледар на Донеччині Олександр Салов загинув.


Солдат Станіслав Шекун народився 14 березня 1992 році в селі Полонки на Прилуччині. У жовтні 2022 року також став до лав оборонців Батьківщини, потрапивши на службу до складу військової частини А1126 на посаду стрільця-номера обслуги.

21 лютого 2023 року під час боїв поблизу населеного пункту Червонопопівка на Луганщині Станіслав Шекун загинув.

Попрощалися з воїнами на Прилуччині, поховали Олександра на кладовищі селища Линовиця, а Станіслава - у його рідному селі.

"Час Чернігівський" писав про загиблих Героїв:

Джерело: Чернігівський ОТЦК та СП у Фейсбуці,

Схожі новини

Фото

Книжки та малюнки з Чернігівщини – на «Українській книжковій полиці» в Польщі

21 ТРАВНЯ 2024, 19:43

Вiдео

Латвія оздоровить дітей з Чернігівщини і допоможе відновити пошкоджену ворогом енергетику

21 ТРАВНЯ 2024, 18:13

Як нині живе прикордонна громада Чернігівщини, що межує із союзницею рф, ворожою білоруссю

21 ТРАВНЯ 2024, 17:11

На війні загинув випускник Чернігівського ліцею з посиленою військовою та фізичною підготовкою

21 ТРАВНЯ 2024, 16:20

Відомий письменник-ніжинець знявся у кіно…26 років тому

21 ТРАВНЯ 2024, 16:13

На Чернігівщині продають агропідприємство за понад 3 мільйони доларів

21 ТРАВНЯ 2024, 15:21

Підняти вартість проїзду та додаткові гроші з бюджету: мерія знову натякає, що перевізники не вийдуть на рейси

21 ТРАВНЯ 2024, 15:13

ТОП-переглядів