Мотоцикл зіткнувся із трактором: брат загинув, сестра — у лікарні

28 ВЕРЕСНЯ 2024, 15:32

3719

Косенко Максим

Мотоцикл зіткнувся із трактором: брат загинув, сестра — у лікарні

Мотоцикл зіткнувся із трактором: брат загинув, сестра — у лікарні

Такі наслідки ДТП, що сталася ввечері 20 вересня на в’їзді в село Охрамієвичі Корюківської громади. Близько 20.00 мотоцикл «Мустанг», яким їхали 15-річний Іван Котляр і його 13-річна сестра Дарія Халімон, зіткнувся з трактором Т-150К, що буксирував з поля бочку для рідких добрив.

Ваня і Даша — з багатодітної сім’ї. Крім них, у матері є ще молодша дочка Настя (їй 9 років). Жінка виховує дітей сама, піклується про них як може. Люди розказують, що родина, як і більшість, живе скромно, але не бідує. Тримають город, у сезон збирають і продають ягоди, гриби. Є й офіційний заробіток – мати працює різноробочою при старостаті. Всі односельці їй співчувають і трагедію називають нещасним випадком.

Кажуть, що того вечора брат із сестрою якраз поверталися додому з боку сусіднього села Перелюб. Там хороша дорога, тож люди припускають, що Іван міг «притопити». Деталі аварії зараз з’ясовують слідчі.

— Правоохоронці встановили, що 15-річний водій мотоцикла не обрав безпечної швидкості руху, не врахував дорожньої обстановки і здійснив зіткнення з трактором. Внаслідок ДТП неповнолітній водій мотоцикла загинув на місці, а його 13-річна пасажирка з травмами госпіталізована до лікарні. Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого). Досудове розслідування триває, — прокоментувала ДТП начальниця сектора комунікації ГУНП в Чернігівській області Наталія Слабеняк.

Відомо, що в ніч на 21 вересня Дарію у важкому стані (зі зламаною щелепою, внутрішньою кровотечею та численними забоями) доправили в реанімацію Чернігівської обласної дитячої лікарні. Медикам вдалося стабілізувати її стан, тож зараз Даша перебуває у травматології. Загрози її життю не- має.

Джерело: ГАРТ, автор Юрій НІКІТІН. Фото ГУНП в Чернігівській області

"Час Чернігівський" писав про таке: Збив автівкою: мертве дитя ніч пролежало в хаті, на дивані

Схожі новини

Нова тактика росіян біля кордону з Чернігівщиною: пояснення від прикордонників

14 ЧЕРВНЯ 2026, 21:42

Вiдео

Ревізія укриттів у Чернігові: чи готове місто до нових обстрілів?

14 ЧЕРВНЯ 2026, 18:41

Григорій Данько з Парафіївської громади зустрічав космонавтів

14 ЧЕРВНЯ 2026, 16:04

Умів скласти піч і грубу, провести електрику... У громадах втрати

14 ЧЕРВНЯ 2026, 15:38

Ударив сусіда швайкою: такою колють поросят

14 ЧЕРВНЯ 2026, 12:49

Чекала господаря з фронту: кицька відомого гончаря потрапила в капкан

14 ЧЕРВНЯ 2026, 10:43

Вiдео

Громада шукає лікарів: пропонують хороші умови, житло і доплати

14 ЧЕРВНЯ 2026, 09:25

ТОП-переглядів