Міністр молоді та спорту каже, що на відновлення стадіону Гагаріна треба 10 мільйонів доларів

Лип 27, 18:59

315

Міністр молоді та спорту каже, що на відновлення стадіону Гагаріна треба 10 мільйонів доларів

В'ячеслав Чаус та Вадим Гутцайт

В Україні більш ніж сотня спортивних об’єктів зруйновані або пошкоджені внаслідок бойових дій. Про це розповів міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт. Сьогодні, 27 липня, він був у Чернігові.

Центральний стадіон у Чернігові – ім.Гагаріна, поле домашньої арени футбольного клубу «Десна» російські війська зруйнували вщент у березні, коли обстрілювали всю інфраструктуру обласного центру. Стадіон потрібно відбудовувати «з нуля».

За словами міністра Гутцайта, на відбудову Олімпійського навчально-спортивного центру «ЧЕРНІГІВ» знадобиться до 10 мільйонів доларів. Це буде сучасніший та комфортніший комплекс – оскільки робитиметься все заново, потрібно врахувати всі наявні вимоги для відновлення професійних занять різних видів спорту.

Так само знищили ворожі війська і приміщення спеціалізованої дитячо-юнацької школи Олімпійського резерву з лижного спорту ФСТ «Україна» (або, як називають її чернігівці, — лижна база). Тут також функціонують Обласна дитячо-юнацька спортивна школа з зимових видів спорту Чернігівської облради та Державний центр олімпійської підготовки з біатлону.

Втім відбудову спортивної інфраструктури Чернігівщини почнуть після перемоги, зараз напрацювуватимуть проекти та шукатимуть джерела фінансування.

Я впевнений, що після перемоги ми все відбудуємо, зробимо ще більш сучасним. До війни було розпочато багато програм, у тому числі ініціатива Президента «25 спортивних магнітів». Все це буде продовжено, бо спорт в Україні був, є та буде завжди, — наголосив Вадим Гутцайт.

Всього  російські війська вже знищили та пошкодили 111 спортивних об’єктів по всій Україні, завдавши збитків орієнтовно на 160 мільйонів доларів.

На Чернігівщині 11 пошкоджених та 2 зруйнованих спортивних об'єкти.

Читати також: Чернігівські дефлімпійці присвятили свої перемоги Україні

Схожі новини

Знищив 15 одиниць ворожої техніки: у Ніжині батькам загиблого Героя передали орден Данила Галицького

Сер 07, 22:06

Герой невидимого фронту або як ріпкинець Михайло Джола в окупації молоко возив людям

Сер 07, 19:58

Не можна звикнути до загибелі колег: водій Чернігівобленерго про роботу під ворожими обстрілами

Сер 07, 17:51

Найвродливіший полісмен України вже не вільний

Сер 07, 15:56

Як живе Любецька громада нині?

Сер 07, 13:11

Бельгійське абатство пожертвувало €10 тис на відновлення шкіл Чернігова

Сер 07, 12:48

Вiдео

До вчительки з Чернігова прийшли її учні розбирати завали розбомбленого будинку

Сер 07, 11:36

ТОП-переглядів