Міністр молоді та спорту каже, що на відновлення стадіону Гагаріна треба 10 мільйонів доларів

Лип 27, 18:59

1054

Міністр молоді та спорту каже, що на відновлення стадіону Гагаріна треба 10 мільйонів доларів

В'ячеслав Чаус та Вадим Гутцайт

В Україні більш ніж сотня спортивних об’єктів зруйновані або пошкоджені внаслідок бойових дій. Про це розповів міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт. Сьогодні, 27 липня, він був у Чернігові.

Центральний стадіон у Чернігові – ім.Гагаріна, поле домашньої арени футбольного клубу «Десна» російські війська зруйнували вщент у березні, коли обстрілювали всю інфраструктуру обласного центру. Стадіон потрібно відбудовувати «з нуля».

За словами міністра Гутцайта, на відбудову Олімпійського навчально-спортивного центру «ЧЕРНІГІВ» знадобиться до 10 мільйонів доларів. Це буде сучасніший та комфортніший комплекс – оскільки робитиметься все заново, потрібно врахувати всі наявні вимоги для відновлення професійних занять різних видів спорту.

Так само знищили ворожі війська і приміщення спеціалізованої дитячо-юнацької школи Олімпійського резерву з лижного спорту ФСТ «Україна» (або, як називають її чернігівці, — лижна база). Тут також функціонують Обласна дитячо-юнацька спортивна школа з зимових видів спорту Чернігівської облради та Державний центр олімпійської підготовки з біатлону.

Втім відбудову спортивної інфраструктури Чернігівщини почнуть після перемоги, зараз напрацювуватимуть проекти та шукатимуть джерела фінансування.

Я впевнений, що після перемоги ми все відбудуємо, зробимо ще більш сучасним. До війни було розпочато багато програм, у тому числі ініціатива Президента «25 спортивних магнітів». Все це буде продовжено, бо спорт в Україні був, є та буде завжди, — наголосив Вадим Гутцайт.

Всього  російські війська вже знищили та пошкодили 111 спортивних об’єктів по всій Україні, завдавши збитків орієнтовно на 160 мільйонів доларів.

На Чернігівщині 11 пошкоджених та 2 зруйнованих спортивних об'єкти.

Читати також: Чернігівські дефлімпійці присвятили свої перемоги Україні

Схожі новини

Замість підстанцій та котельні хотіли багатоповерхівку і ТРЦ: Чернігівська міська рада порушила Регламент, бо зайшла мова про землю

Жов 04, 23:58

Пряма мова

Православні свята: день пам’яті св. князя Михайла та боярина його Федора

Жов 03, 20:39

Крокодил у придеснянських озерах: продовження історії

Жов 03, 18:17

Владислав Ситник із Менської громади возить військових на броньованому «Хаммері»

Жов 03, 15:33

У Коропській громаді – новий сімейний лікар-ендокринолог із Запоріжжя

Жов 03, 13:54

Продав трактор, щоб купити сину... баян! За 5 тисяч доларів

Жов 03, 12:35

У Менській громаді працює нова система оповіщення

Жов 03, 11:50

ТОП-переглядів