Мер Чернігова поїхав у Швейцарію

Тра 20, 22:25

10147

Мер Чернігова поїхав у Швейцарію

@Час Чернігівський

Мер Чернігова Владислав Атрошенко поїхав на тиждень у Швейцарію. Про це посилаючись на власні джерела інформації повідомляють київські ЗМІ, зокрема Zn.ua.

У свою чергу, ці ЗМІ отримали інформацію від секретаря Чернігівської міської ради Олександра Ломако.

Повідомляється, що Атрошенко поїхав у відрядження за кордон, бо отримав запрошення від Фонду Віктора Пінчука, відомого українського олігарха. Передбачається що Атрошенко поснідає та повечеряє із Пінчуком і розкаже про оборону Чернігова та потребу у відновленні міста. І можливо долучиться до заходів Всесвітнього форуму у Давосі.

«Це можливість розказати про героїчну оборону Чернігова та знайти додаткові інструменти для більш якісної післявоєнної відбудови міста»,  - прокоментував Ломако.

Ломако також розповів, що Атрошенко звернувся з проханням погодити його відрядження до Швейцарії для участі у сніданку з Пінчуком до голови Чернігівської ОВА В’ячеслава Чауса. Той відмовив, запропонувавши долучитись до сніданку з Пінчуком в онлайн форматі.

Але Атрошенко все одно поїхав.

«Згодом виявилося, що начальник ОВА не наділений повноваженнями щодо заборони виїзду за кордон чинного міського голови. Усі погодження щодо перетину державного кордону Атрошенко отримав у військового комісара Чернігівської області і з понеділка працюватиме на економічному форумі» - повідомив Ломако.

Між тим жодних повідомлень про виїзд мера Чернігова за кордон немає на офіційному сайті Чернігівської міської ради та на сторінці у Фейсбуці.

Ми оприлюднимо позицію міської ради та обласної військової адміністрації, коли вони з’являться.

Оновлено

У суботу, 21 травня, інформація про поїздку Владимлава Атрощенка з'явилась на сайті міської ради.

"Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко візьме участь у Всесвітньому економічному форумі, що цими днями відбудеться у Давосі (Швейцарія). Сьогодні очільник зруйнованого російською артилерією та авіацією міста, а також його команда, використовують кожну можливість, аби знайти допомогу і залучити кошти для відбудови Чернігова. Саме тому Владислав Атрошенко прийняв це запрошення",  - йдеться у повідомленні.

У повідомленні немає згадки про сніданок та вечерю із Віктором Пінчуком, куди власне запрошено Атрошенка, натомість повідомляється виключно про Форум у Давосі. 

Нагадаємо, кілька років тому бізнесмен Віктор Пінчук запропонував Україні прийняти компроміси у відносинах з Росією і відійти від євроінтеграційного шляху, провести вибори на окупованому Донбасі до звільнення його територій, тощо. Про це йдеться у статті Пінчука в розділі "думки" в газеті The Wall Street Journal. На його думку, Україна має зробити болючий вибір і піти на "болючі компроміси" заради миру.

Схожі новини

Мера Чернігова не пустили закордон: версії та коментарі

Лип 03, 22:42

Вiдео

Чернігівщина та Іль-де-Франс - що спільного?

Лип 03, 19:43

У Чернігові влада пропонує людям, які втратили житло, кімнати у гуртожитках

Лип 03, 17:41

Глиняний Патрон «пішов з молотка»

Лип 03, 16:19

Скільки на Чернігівщині об’єктів зазнали уражень від російської армії?

Лип 03, 13:44

Вiдео

Роботи вистачить усім: мешканці розбомбленого мікрорайону Чернігова просять допомогти розбирати завали

Лип 03, 11:10

Тікаючи з Чернігівщини, росіяни ховали гранати в сухпайках

Лип 03, 09:18

ТОП-переглядів