Майже рік вважався зниклим безвісти: громада попрощалася із 23-річним захисником

18 ЛЮТОГО 2025, 10:32

2106

Ярмоленко Анастасія

Микола Кириченко

Микола Кириченко

Захищаючи Україну 7 квітня 2024 року загинув 23-річний Микола Кириченко, житель села Новопетрівське, повідомили у Талалаївській селищній раді. Життя хлопця обірвалося на Донеччині та майже рік Микола вважався зниклим безвісти. 

Жителі Талалаївської громади попрощалися із захисником 14 лютого, у День Святого Валентина.

Микола Кириченко

Микола Кириченко

Що відомо про загиблого захисника

Микола Кириченко народився 19 березня 2001 у селі Новопетрівське. Закінчив Плугатарську школу. Потім вступив до Сумського аграрного університету за спеціальністю «Харчові технології», дуже любив готувати і мав до цієї справи хист. Навчаючись, паралельно працював пекарем в одному із закладів Києва.

«Тільки добрі серцем люди люблять тварин. А він їх, особливо собак, просто обожнював. А ще любив рибалити», - розповіли земляки. 

З початком повномасштабного вторгнення росіян повернувся до батьківського дому. Вступив до добровольчого формування Талалаївського місцевого осередку, а в липні 2022-го підписав контракт на військову службу у Збройних силах України. Проходив військову підготовку у Великій Британії. На Херсонському, Миколаївському та Донецькому напрямках захищав небо України.

Поховали захисника України у Новопетрівському.

«Усміхнений, щирий та добрий, таким він залишиться у серцях та памʼяті тих, хто його знав. 

У скорботі низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю Миколи Кириченка. Низький уклін Тобі, наш Захисник! Вічна пам’ять! Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким. Сумуємо разом з вами», - йдеться на сторінці селищної ради. 

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Відключення електрики на 19 листопада: графіки для Чернігівщини

19 ЛИСТОПАДА 2025, 01:22

У громаді на Чернігівщині добриво для городу беруть на птахофабриці: яка ціна

18 ЛИСТОПАДА 2025, 19:56

У громаді відкрили четвертий бювет: зварювальником попрацював місцевий депутат

18 ЛИСТОПАДА 2025, 18:53

Жіноче лідерство на практиці: нові підходи до роботи та кар’єри

18 ЛИСТОПАДА 2025, 17:53

Громаді з передмістя Чернігова подарували дороговартісний генератор - кого заживлюватиме

18 ЛИСТОПАДА 2025, 17:07

Спецпроект

“Бережіть фінансову репутацію змолоду” - ПриватБанк запустив просвітницьку кампанію з основ фінансової безпеки

18 ЛИСТОПАДА 2025, 16:54

У Чернігові продовжують ефективно боротися з ворожими БпЛА - Стерненко

18 ЛИСТОПАДА 2025, 16:34

ТОП-переглядів