Увечері 25 червня та вранці 26 червня Новгород-Сіверський район двічі був під ударом російських безпілотників. Попередньо, ворог бив "молніями".
"... 26 червня, близько 05:10 зафіксовано влучання ворожого БпЛА типу «Молнія». Внаслідок влучання БпЛА типу «Молнія» пошкоджено дах, вікна та фасад житлового приватного будинку. Крім того, наслідки вибуху зафіксовано й у багатоквартирному будинку", - повідомили в Новгород-Сіверській РВА.

Також, за даними ЧЧ, увечері 25 червня росіяни атакували енергообʼєкт в Семенівці. Через пошкодження частина міста та декілька сіл залишились без електрики.
"Час Чернігівський" писав про таке:







