Литовських прикордонників звозили на кордон із рф на Чернігівщині

Лют 03, 14:42

1062

Незвичну робочу зустріч провели керівники прикордонних відомств України та Литви: вони оглянули лінію кордону з рф, інформує Держприкордонслужба України.

Якщо точніше - фахівці двох країн побували на ділянці Чернігівського прикордонного загону. Від делегацій були представники - головний прикордонник України генерал-майор Сергій Дейнеко та від Литви - керівник Служби охорони державного кордону генерал Рустамас Любаєвас.

Українці показали литовцям, як здійснюється охорона й оборона кордону на цьому напрямку, а також наслідки обстрілів росіянами прикордонних підрозділів.

«У нас немає іншого виходу, ми зобов’язані здолати ворога», – коментує Сергій Дейнеко. Він запевнив литовського колегу, що підтримка партнерів залишається для українців дуже важливою.

Також на позиціях 1-і Сіверської танкової бригади побував всесвітньо відомий фотограф Пол Хансен, який працює на шведське видання Dagens Nyheter і вже майже місяць в зоні бойових дій висвітлює війну в Україні.

Пол Хансен сім раз отримував титул фотографа року в Швеції, а одна з його робіт у 2013 за версією World Press Photo визнана кращою в світі.

"Час Чернігівський" писав про білоруських прикордонників: Білоруські прикордонники скаржаться на українських на Чернігівщині: наводять зброю у бік прикордонних нарядів, показують образливі загрозливі жести.

Схожі новини

Вiдео

У палаці культури Чернігова виявили склад гуманітарної допомоги, частина - із простроченим терміном

Бер 21, 20:31

На Чернігівщині СБУ ліквідувала нарколабораторію - ділки збували психотропні речовини в особливо великих розмірах

Бер 21, 18:21

Як буде сіятися цього року Прилуччина: як впливає на це гуманітарне розмінування та цукровий буряк?

Бер 21, 17:22

У Чернігові п'яний сумчанин їздив за кермом вантажівки

Бер 21, 16:38

Фото

У громаді на Чернігівщині висадили дві тисячі сосен

Бер 21, 15:57

Спецпроект

Що потрібно і малим, і великим: розмова з тими, хто залишився працювати на Чернігівщині

Бер 21, 15:38

Вiдео

Масштабні пожежі охопили Чернігівщину через спалювання сухої трави і сміття

Бер 21, 13:56

ТОП-переглядів