«Ковальська» купує флот та готується качати пісок з Десни

17 ЛИПНЯ 2023, 14:47

2505

Провідний виробник будівельний матеріалів і девелопер з підприємствами по всій Україні компанія «Ковальська» придбала низку компаній та обладнання для розвитку власного видобутку річкового піску на Дніпрі (Київська область) та Десні (Чернігівська область). Купивши річковий флот та спец обладнання група планує видобувати до 1 мільйона тонн річкового піску на рік.

Як повідомили у компанії, у периметр угоди ввійшли кар’єри з видобутку річкового піску з відповідними ліцензіями, устаткування та річковий флот, зокрема самохідні й несамохідні баржі, буксири штовхачі, плавкрани, обладнання для підводної розробки ґрунтів та завантаження на плавзасоби.  

У компанії пояснюють: новий актив потужністю до 1 мільйона тонн в рік на 100% задовольнить виробничі потреби заводів «Ковальської» в річковому піску. Загальні запаси родовищ річкового піску Групи оцінюються у 200 мільйонів тонн.  Власний флот і видобуток посилять позиції компанії як повноцінного гравця на ринку продажу річкового та кар’єрного піску.  

«Пісок є базовим будматеріалом для відбудови України – доріг, виготовлення бетону, залізобетонних конструкцій, сумішей. Своєю чергою річковий пісок – це стратегічна сировина для Групи «Ковальська». Ми забезпечимо належну якість за стандартами Групи та станемо діяльним, прозорим, передбачуваним продавцем. Також ми знижуємо залежність від зовнішніх постачань і пов’язані з цим операційні та репутаційні ризики», – прокоментував генеральний директор Групи «Ковальська» Сергій Пилипенко.     

Станом на липень 2023 року Група «Ковальська» має родовища з видобутку піску, пісковиків та вапняків у Львівській області, родовища гранітів у Житомирській області та родовища руслових пісків на річках Дніпро й Десна в Київській та Чернігівській областях відповідно. 

Довідково. «Ковальська» - провідний виробник будівельних матеріалів і девелопер з підприємствами по всій Україні. Компанія отримала назву на честь Світлани Ковальської — видатної директорки Заводу залізобетонних конструкцій, з якого розпочалося формування промислово-будівельної групи.

"Час Чернігівський" писав як колишні британці, а нині українці: тральщики “Черкаси” та “Чернігів” вперше вийшли в море під українським прапором.

Схожі новини

Фото

Книжки та малюнки з Чернігівщини – на «Українській книжковій полиці» в Польщі

21 ТРАВНЯ 2024, 19:43

Вiдео

Латвія оздоровить дітей з Чернігівщини і допоможе відновити пошкоджену ворогом енергетику

21 ТРАВНЯ 2024, 18:13

Як нині живе прикордонна громада Чернігівщини, що межує із союзницею рф, ворожою білоруссю

21 ТРАВНЯ 2024, 17:11

На війні загинув випускник Чернігівського ліцею з посиленою військовою та фізичною підготовкою

21 ТРАВНЯ 2024, 16:20

Відомий письменник-ніжинець знявся у кіно…26 років тому

21 ТРАВНЯ 2024, 16:13

На Чернігівщині продають агропідприємство за понад 3 мільйони доларів

21 ТРАВНЯ 2024, 15:21

Підняти вартість проїзду та додаткові гроші з бюджету: мерія знову натякає, що перевізники не вийдуть на рейси

21 ТРАВНЯ 2024, 15:13

ТОП-переглядів