Колишній телеоператор «Нового Чернігова» працює на ворога

14 ЛЮТОГО 2023, 11:22

11852

Колишній телеоператор «Нового Чернігова» працює на ворога

Андрій Черненок

У минулому телеоператор телерадіоагенства «Новий Чернігів» обслуговує російських пропагандистів та ненавидить українців. Андрій Черненок після того як переїхав до росії позбувся здорового глузду і почав працювати на ворога.

«Тепер це звичайний сепаратист (побитий життям і алкоголем, як видно по обличчю), а також його син, якого вже колись обмінювали», - написав про свого колишнього колегу телеоператор Василь Кобець.

Колишній телеоператор «Нового Чернігова» працює на ворога
Журналіст і колишній телеведучий міського телебачення Владислав Савенок розповів історію проросійського колеги:

«Талановитий був відеооператор, вихідець з Донеччини.Чудово бачив кадр. Але поїхав від другої сім'ї зКуликівщини, а з 2014 року, коли працював уже у Москві, остаточно втратив здоровий глузд і на основі цього пересварився з усіма колишніми колегами в соцмережах...».

Через проросійські погляди, виправдання агресії та роботу на ворога колишнього українця Андрія Черненка внесли до бази «Миротворця», він також перебуває у розшуку Служби Безпеки України.

Колишній телеоператор «Нового Чернігова» працює на ворога

Колишній телеоператор «Нового Чернігова» працює на ворога

"Час Чернігівський" писав про зрадників:

Схожі новини

Вiдео

Гуртожиток, який росіяни розбомбили у березні 2022-го: згадують чернігівці

15 БЕРЕЗНЯ 2026, 12:23

Вiдео

Премʼєр-міністерка перевірила як ремонтують дороги міжнародного значення на Чернігівщині

15 БЕРЕЗНЯ 2026, 11:39

У Чернігові є найдавніша гастрономічна згадка про їжу: датують 14 століттям

15 БЕРЕЗНЯ 2026, 10:27

Вперше за півроку без відключень: ситуація з електрикою на Чернігівщині 15 березня

15 БЕРЕЗНЯ 2026, 07:50

Оновлено

Вночі росіяни атакували Чернігівщину безпілотником: горять будинки

15 БЕРЕЗНЯ 2026, 07:25

Вiдео

Чиновники ховаються, ям все більше: що з дорогами Чернігова?

14 БЕРЕЗНЯ 2026, 21:00

Премʼєрка Свириденко на Чернігівщині: про захист енергетики, дороги та наступну зиму

14 БЕРЕЗНЯ 2026, 17:26

ТОП-переглядів