Іранські безпілотники доукомплектовують неподалік від Чернігівщини - на радіозаводі в Гомелі

11 СІЧНЯ 2023, 06:20

3948

Керівник білоруського опозиційного "Білого легіону" Сергій Бульба повідомив, що на території його країни доукомплектовують іранські дрони-камікадзе - «шахеди», які використовуються для атак по енергетичних мережах України. Про це діяч повідомив в ефірі телеканалу "Еспресо".

- За нашою інформацією, яку поки що ми не можемо підтвердити, на Гомельський радіозавод росіяни перекидають іранські дрони-камікадзе для доукомплектування. Спочатку росіяни доставляли ці дрони до Мурманська, а потім перекинули до Гомеля. Там їх доукомплектовували, пофарбували, нанесли відповідні знаки та перекинули назад до росії, - розповів Бульба у ефірі.

Опозиціонер додав, що білоруська влада намагається домовитись з Іраном про виробництво іранських БПЛА на власній території. Мало того, у цих перемовинах подекуди беруть участь і білоруси.

- Також білоруська делегація літала в Іран. Там вони намагались домовитись з іранцями не лише про виробництво реактивних снарядів великого калібру на території білорусі, а й про виробництво дронів-камікадзе та БПЛА. До того ж, в білорусі почали випускати власні ноутбуки (H-book), там використовуються процесори Intel. Сама влада білорусі заявляє про те, що всі компоненти до цього ноутбука, окрім корпусу, є іноземними. Тобто, ті технології, які у рф не можна постачати, будуть такими хитрими шляхами постачатись через білорусь. Збирається це все на заводі «Горизонт», був такий при Союзі, там телевізори робили, але ті люди, які працюють на цьому заводі, кажуть, що використовується велика кількість комплектуючих - і іранські, і китайські, - додав він.

Іранські безпілотники доукомплектовують неподалік від Чернігівщини - на радіозаводі в Гомелі

"Час Чернігівськи" писав про загрозу з білорусі:

Схожі новини

Начальник Прилуцького ТЦК сидітиме в СІЗО: суд відмовив адвокатці

21 СЕРПНЯ 2026, 09:18

Ексдепутата від Чернігівщини пов'язують зі схемою легалізації 150 млн грн

21 СЕРПНЯ 2026, 08:55

Вiдео

Як "афганець" повертає до активного життя важкопоранених побратимів

20 СЕРПНЯ 2026, 21:52

Громада з Чернігівщини отримає президентський грант на молодіжний проєкт

20 СЕРПНЯ 2026, 21:40

У громаді на Чернігівщині пояснили, як формуватимуть списки на дрова цієї осені

20 СЕРПНЯ 2026, 18:53

У Чернігові знесуть 41 об’єкт: що приберуть із вулиць міста

20 СЕРПНЯ 2026, 16:20

У Чернігові замість «Союзів» відкриють нові магазини: що відомо

20 СЕРПНЯ 2026, 14:42

ТОП-переглядів