"ХлібОК" відкриє у Мені ще одну пекарню

22 БЕРЕЗНЯ 2024, 14:01

1227

"ХлібОК" відкриє у Мені ще одну пекарню

"ХлібОК" відкриє у Мені ще одну пекарню

Пекарня, яку вже встигли полюбити меняни та жителі інших куточків Чернігівщини за неймовірно смачну продукцію, розширюється. 

Як інформує видання «Менщина» в рамках проєкту "Місцеві Медіа", нове приміщення пекарні знаходиться по вулиці Сергія Титаренка. Наразі завершується ремонт. Початок роботи заплановано на травень цього року. 

Валентин Боженов, засновник пекарні, розповів про асортимент нової пекарні:

- Там ми плануємо запустити випічку дрібноштучних виробів: пончики, печиво, булочки для французького хот-дога, гамбургеру. За допомогою нових потужностей хочемо також збільшити асортимент виробів з листкового тіста. 

Валентин Боженов

Валентин Боженов

За словами пана Валентина, частина працівників перейде з першої пекарні. Додатково буде створено два робочих місця.

Як торік писав «Час Чернігівський», пекарня розпочала свою роботу у квітні 2019. У «ХлібКУ» почали випікати ароматний хліб. Зараз хлібобулочні вироби цього підприємства, окрім Мени, можна придбати і в інших населених пунктах не тільки Менської громади, а й у Сосниці, Березні, Корюківці та в селах Корюківської громади, у кількох магазинах в Чернігові також є. 

Цей перелік раніше був ширшим, але на заваді стала війна. Власники підприємства не полишають надії повернутися в ті населені пункти, звідки довелося піти. 

Пекарня раніше декларувала, що виробляє майже три десятки видів продукції. Однак згодом у коментарях Валентин Боженов уточнив, що асортимент налічує 55 видів. Своєрідною родзинкою менського бренду є те, що хліб випікається без використання розпушувачів та різних хімічних сумішей. Використовують дріжджі, пшеничну, житню та молочну закваски. Одну з них, італійську, привезли із Закарпаття. А зі смакових добавок – гірчиця, сушені трави, льон, пшоно, соняшникове насіння, кмин та інші натуральні інгредієнти. 

Чернігівці у коментарях діляться думками про якість хліба. 

Олена Решотка:

- Хліб дуже смачний. Не розумію чого люди хочуть, щоб не пухкенький і швидко з'їдався, а такий, що і прибити можна, і тиждень лежить, і ніхто не їсть. Ваш хліб не пліснявіє дуже довго, чого не скажеш за інших виробників. Діти безмежно люблять ваш хліб та здобу.

Миру та процвітання вашій пекарні та родині.

Окреме дякую за весну 2022, ваш хліб врятував мою дитину від голоду. Бо моя особлива дитина нічого не бралася їсти без шматочка хліба. Низький уклін.

Яна Харченко:

- Хліб дуже смачний! Коли запитую в старшого сина, що купити смачненького (маю на увазі цукерки, чи фрукти, чи будь-що, що захоче), він каже купити саме хліб чи батон з "Хлібка", ми тоді ще сміємося з ним, що він хлібом не наїдається))) А нинішніх дітей зараз мало чим здивуєш. Успіхів і наснаги вам!

Віталій Сергійко:

- Знаєте, на мій сором, за три роки свого знайомства з Меною ще не спробував усіх видів продукції від Хлібка. Але тим, що довелося купувати, більш ніж задоволений. Якщо чесно, то смачнішого хліба за свої майже 55 років не їв. Ну, хіба що маминого з печі (то святе!), якого вже і не спробую. Дякую хліборобам і хлібодарам!

Света Бутенко:

- Молодці, займаєтеся величною справою. Хліб смачний - безперечно. Смаки у всіх різні і якщо комусь не підходить за смаком, це не привід говорити що з хлібом щось не так. Не звертайте уваги, нашим людям вічно щось не так. Хай Бог помагає у вашій справі.

Нет описания фото.

Нет описания фото.

Джерело: "Менщина"

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Вiдео

У Чернігові у місцевому парку висадили берези

23 КВІТНЯ 2024, 21:19

Поранений під час оборони Чернігова: таз і ноги 48-річного чоловіка нечутливі

23 КВІТНЯ 2024, 20:14

Вiдео

Пільгові кредити для селян Чернігівщини у 2024 році: хто може скористатися

23 КВІТНЯ 2024, 18:09

Vodafone інвестує в громаду Чернігівщини: у віддалених селах ловитиме 4G

23 КВІТНЯ 2024, 17:24

У Чернігові прощались із 25-річним бійцем

23 КВІТНЯ 2024, 16:47

Фото

Підрядник розказав, як просувається будівництво моста поблизу Шестовиці

23 КВІТНЯ 2024, 16:31

Нові правила мобілізації: як каратимуть ухилянтів на Чернігівщині

23 КВІТНЯ 2024, 15:17

ТОП-переглядів