"Гвардія наступу": скільки добровольців записалось на Чернігівщині

Лют 06, 13:58

2021

Як відомо, проект "Гвардії наступу" готував перед загибеллю міністр внутрішніх справ Денис Монастирський. Мета проекту - зібрати вмотивованих добровольців для підготовки та участі у наступальних операціях.

"Ідея проекту в тому, що кожен бажаючий може обрати собі військовий підрозділ по духу, записатися, пройти обов'язкову кількамісячну бойову підготовку з наступним бойовим злагодженням нових підрозділів. Тобто не на умовах загальної мобілізації "куди розподілять", а за власною ініціативою до підрозділу, що відповідає вашим цінностям та ідеології", - розповів радник міністра внутрішніх справ України Ростислав Смирнов.

 За словами Смірнова, у перший день проєкту до МВС звернулися тисячі потенційних кандидатів, але набір все ще триває, тому можна приєднатися до одного з 8 підрозділів.

Як наголошується, у рамках цього проекту добровольці, які стануть штурмовиками, отримають низку соціальних гарантій: стабільну і конкурентну заробітну плату, можливість отримати житло, лікування у держзакладах, навчання та інші "суттєві переваги".

Наші журналісти запитали у Чернігівській ОВА скільки людей записалось у "Гвардію наступу" в області. Ми отримали відповідь, що оскільки мова йде про підрозділи ЗСУ, то кількість розголошувати не можуть, але добровольці активно звертаються до ЦНАПів.

"Час Чернігівський" знімав відео про запуск цього проекту в Чернігові: Чернігівщина візьме участь у формуванні бригад «Гвардії наступу»

Джерело: радник міністра внутрішніх справ України Ростислав Смірнов у Facebook

Схожі новини

Вiдео

У палаці культури Чернігова виявили склад гуманітарної допомоги, частина - із простроченим терміном

Бер 21, 20:31

На Чернігівщині СБУ ліквідувала нарколабораторію - ділки збували психотропні речовини в особливо великих розмірах

Бер 21, 18:21

Як буде сіятися цього року Прилуччина: як впливає на це гуманітарне розмінування та цукровий буряк?

Бер 21, 17:22

У Чернігові п'яний сумчанин їздив за кермом вантажівки

Бер 21, 16:38

Фото

У громаді на Чернігівщині висадили дві тисячі сосен

Бер 21, 15:57

Спецпроект

Що потрібно і малим, і великим: розмова з тими, хто залишився працювати на Чернігівщині

Бер 21, 15:38

Вiдео

Масштабні пожежі охопили Чернігівщину через спалювання сухої трави і сміття

Бер 21, 13:56

ТОП-переглядів