ГУР прокоментувала можливість наступу на Чернігівщину з білорусі

Лис 26, 15:17

1736

ГУР прокоментувала можливість наступу на Чернігівщину з білорусі

Бійці білоруської армії

Початок зими ще кілька місяців тому вважався одним з ймовірних періодів можливого наступу на північні кордони України з білорусі. Зокрема, навіть фахівці Міноборони припускали, що до цього моменту у рб можуть встигнути сформувати ударну групу. У Головному управлінні розвідки надали свіжі коментарі з цього приводу.

На думку вітчизняних розвідників, попри ризики та потенційну небезпеку, яку чаїть у собі білорусь, все ж таки ознак найближчого наступу на Північ вони не спостерігають. Хоч панічні вступі останнім часом активізувалися у медіа.

«Дана інформація підсилюється анонімними «вкидами» про масовану ракетно-авіаційну атаку, яка передуватиме такому вторгненню.

Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомляє, що подібна інформація не відповідає дійсності. Мета такої інформаційної спецоперації — спровокувати Україну перекинути значну частину війська до кордону з білоруссю, аби послабити наступальний потенціал Збройних Сил на сході та півдні України, а заразом показати білорусам нібито наміри нашої держави атакувати територію білорусі, тим самим провокуючи білорусів вступити у війну», - вважає ГУР.

Крім того, такі повідомлення мають на меті посіяти паніку серед українського суспільства і є частиною ворожих інформаційно-психологічних спецоперацій. На це вказує і той факт, що спершу в подібних повідомленнях вказувалася дата можливого «вторгнення» 25-28 листопада, а за кілька годин дата «вторгнення» змістилася на 28-29 листопада.

У відомстві закликали українців не піддаватися на ворожі провокації та довіряти лише офіційним джерелам інформації.

«Наголошуємо, що Сили оборони України забезпечують надійний захист наших північних кордонів та готові в будь-який момент відбити атаку ворога. Крім того, повідомляємо, що за даними розвідки наразі на території білорусі відсутнє ударне угруповання, яке може виконати подібні задачі».

"Час Чернігівський" писав про активість ворога у білорусі:

Схожі новини

Вiдео

Є шанс врятувати Ялівщину від забудови: чи дослухається мерія Чернігова?

Лют 08, 23:37

Скільки мільйонерів у Чернігові?

Лют 08, 18:18

Майбутня педагогиня із Прилук вчинила спробу самогубства

Лют 08, 16:06

Четверо загинули, а Сергій вижив. Про мати-суддю, яка розшукує сина. Анонс «Вісник Ч» на 9 лютого

Лют 08, 15:25

Вiдео

Веломайстер Євгеній Плакса полагодив сотні велосипедів для медиків, волонтерів та соцпрацівників Чернігівщини

Лют 08, 14:35

Чилійський архітектор презентував концепцію відновлення Будинку культури в Іванівці

Лют 08, 13:51

Угоди тижня: новий міст через Десну та утримання доріг у Чернігові

Лют 08, 13:17

ТОП-переглядів