ЗСУ показали як відбиватимуть наступ з боку білорусі

13 ЛИСТОПАДА 2022, 11:52

1385

Командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв перевірив бойову готовність та злагодженість дій підрозділів з відбиття можливого вторгнення противника на північному напрямку з території рф та республіки білорусь.

– Мета нашої роботи на цьому опорному пункті - перевірка організації бойової служби та виконання завдань підрозділом, а саме – наскільки злагоджений особовий склад, чи знають командири як правильно управляти підлеглими і як вони діятимуть у разі необхідного посилення, – зазначив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За сценарієм тренувань ворог прорвав кордон, намагаючись просунутися до позицій українських захисників. Своєю чергою, наші військовослужбовці стримали загарбників, відбивши ворожий наступ за підтримки артилерії.

– Командир підрозділу, правильно оцінивши обстановку, зрозумів де саме зосередити основні зусилля, які цілі можуть бути в результаті підготовки до вогневого ураження, як потрібно посилювати та перекидати сили з одного флангу на інший, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Командувач додав, що за результатами навчань захисники вкотре підтвердили свою боєготовність, професійну майстерність та всі необхідні навички.

– Ця готовність підтримується щоденно й у разі потреби вона буде посилена шляхом виділення додаткових сил і засобів, – підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Цього ж дня також відбулася перевірка одного з підрозділів прикордонної служби, який виконує завдання з охорони державного кордону безпосередньо на водній ділянці, що розділяє Україну і білорусь.

– Для того, щоб бачити в реальному режимі часу дії збройних сил і прикордонної служби рб тут організовано постійне патрулювання. Охорона українського кордону налагоджена нашими прикордонниками за відповідними правилами. Вони виходять на патрулювання прибережної зони тричі на добу. Щоб охопити якомога більшу територію, для моніторингу використовують квадрокоптери, – повідомив командувач.

Крім цього, за словами генерал-лейтенанта Сергія Наєва, на цій ділянці вже пройшли певні заходи щодо фортифікаційного обладнання, а також їхнього посилення різними вогневими засобами.

"Час Чернігівський" розповідав про оборону Чернігова? «Ми повинні були втримати Чернігів, бо це наше місто і наші люди», - оборонець Чернігова з позивним «Математик».

ДжерелоКомандуваняя Об’єднаних Сил Збройних Сил України

Схожі новини

Авто зʼʼїхало в кювет, повипадали корита із мʼясом: на Чернігівщині поранили у живіт засновника мисливського господарства

20 ЛЮТОГО 2024, 22:14

Пряма мова

НАШІ ЛЮДИ: викладачка англійської мови про те, як змінились учні за час війни, нові технології та мотивацію

20 ЛЮТОГО 2024, 18:20

Як ремонтують розмиту повінню дорогу в прикордонній громаді

20 ЛЮТОГО 2024, 17:07

Земельні махінації на 2,5 млн грн: у Чернігові чиновнику повідомили про підозру

20 ЛЮТОГО 2024, 15:51

Ніколи не їздила потягом і лише раз пила алкоголь: у Батурині місцева жителька відсвяткувала 106 років

20 ЛЮТОГО 2024, 14:52

Фото

Акторка з Чернігова показала свою квартиру, яку зруйнували росіяни

20 ЛЮТОГО 2024, 13:58

Фото

Борзнянські гирьовики стали кращими в Чернігові

20 ЛЮТОГО 2024, 12:51

ТОП-переглядів