Гаряча вода повертається у половину Чернігова

Вер 19, 07:27

451

Гаряча вода повертається у половину Чернігова

У частині будинків Чернігова зʼявилась гаряча вода

Практично усі багатоповерхівки Чернігова більше 2х тижнів були без гарячої води. Із 18 вересня у половину з них гаряча вода повертається.

У компанії ОТКЕ повідомили, що «відновлюють гаряче водопостачання до осель чернігівців».

«Протягом дня триває триває розпломбування газових вводів, яке здійснює АТ «Чернігівгаз». Одразу після, цього оперативний персонал котельних розпочинає запуск котлів. Наразі, запущено 9 із 12 котельних. Зауважте, що цей процес потребує часу, тож вихід послуги на параметри відбудеться не відразу, а займе декілька годин», - кажуть в ОТКЕ.

Як відомо, компанію ОТКЕ було включено до Реєстру споживачів природного газу Постачальника останньої надії. Це дозволить здійснювати відбір газу та відновити послугу з постачання гарячої води для споживачів Чернігова.

Віднедавна працює новий механізм розрахунків ОТКЕ та постачальником природного газу. Частина кошти з рахунків ОТКЕ списуються  автоматично – це гроші саме за природний газ. На думку експертів, це дозволить краще контролювати діяльність монополістів, коли вони накопичують борги за газ, а тим часом виводять кошти в офшори, списують на фіктивні ремонти чи встановлюють багатомільйонні премії керівництву.

Голова правління АТ «ОТКЕ» Олексій Щербина нагадав, що чернігівці заборгували ОТКЕ 130 млн грн і це є істотною перешкодою для початку і стабільного проходження опалювального сезону.

Читати також: У Чернігові опублікували списки тих, хто найбільше заборгував за тепло та гарячу воду

Нагадаємо, величезна кількість багатоповерхівок у Чернігові вже кілька місяців без гарячої води. Мова про будинки, які обслуговуються комунальним підприємство «Теплокомуненерго» Чернігівської міської ради, а раніше ТОВ «ТехНова». Через затяжний конфлікт компанії та міської ради чернігівці лишились гарячого водопостачання ще з квітня.

Джерело: ОТКЕ

«Час Чернігівський» писав про новини Чернігова таке: Порушень та недоліків на 330 мільйонів гривень: держаудитслужба перевірила комунальні підприємства Чернігова

Схожі новини

В Остерській громаді поховали бійця, який загинув у бою на Запоріжжі

Вер 22, 07:55

Михайло Харченко палив зілля і сам обгорів

Вер 21, 18:43

«Галс Агро» розповіла, чому вирішила попри війну запустити перший біометановий завод на Чернігівщині

Вер 21, 17:27

На День міста снайперська гвинтівка "Чернігів" вже працює на фронті

Вер 21, 15:07

Голова АРМА Олена Дума про облгази Фірташа: «Ми фіксуємо відсутність доходів до бюджету»

Вер 21, 14:31

Микола Супрун із Куликівщини віддав на ЗСУ власне авто

Вер 21, 13:26

Вiдео

Двох дітей в один день збили у Чернігові на пішохідних переходах: оприлюднено відео

Вер 21, 12:52

ТОП-переглядів