Ексочільниця Чернігівської ОДА розповіла, ким працює зараз

10 ЖОВТНЯ 2025, 18:31

19488

Василенко Соломія

Анна Коваленко

Анна Коваленко

Анна Коваленко - відома, але підзабута фігура у чернігівському медіапросторі. 

У Чернігові вона запамʼяталася тим, що у 31 рік стала першою жінкою, яка очолила облдержадміністрацію у регіоні (працювала на посаді майже рік - з жовтня 2020-го по серпень 2021), вийшла заміж за тодішнього головнокомандувача ЗСУ Руслана Хомчака і фактично виконувала посадові обовʼязки будучи при надії. 

Пізніше ексчиновниця народила доньку, яку назвала Марією. 

Ким нині працює Анна Коваленко?

Як вона розповіла на власній сторінці у соцмережах, ще влітку приєдналась до команди старших радників Американо-Української Ділової Ради (USUBC).

«Для мене це можливість сприяти зміцненню економічних зв’язків між Україною та США, підтримувати український бізнес і залучати інвестиції у нашу країну», - актуалізує свою роботу Коваленко.

І додає: це мережа контактів в усьому світі, адже команда USUBC співпрацює із різними асоціаціями, зокрема європейськими. 

Анна Коваленко вказана на сайті Ради як старший радник з питань цивільно-військового зв'язку та контактів з Урядом, а також як радник Голови місії в Україні.

Ексочільниця Чернігівської ОДА розповіла, ким працює зараз

Довідково

Заснована у 1995 у США, USUBC об’єднує більш ніж 240 членів, включаючи компанії з рейтингу Fortune Global 500. Її місія полягає в розвитку ділових зв’язків між Україною та США, захисті інтересів своїх членів, адвокації на урядовому рівні в обох країнах та формуванні сприятливого інвестиційного клімату в Україні та США. USUBC активно підтримує своїх учасників у просуванні на українському та американському ринках завдяки насиченій програмній діяльності, індивідуальній взаємодії, ексклюзивному контенту, експертизі, обміну інформацією, сприянню ініціативам учасників і налагодженню B2B - та B2G-зв’язків.

Загалом, це знана і поважна установа. Для прикладу, власним членством у USUBC неабияк пишаються в державному Ощадбанку. Серед інших відомих членів ради - фармгігант Bayer, тютюновий гігант British American Tobacco, Український католицький університет тощо.

Авторка: Євгенія Замковська

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Жінка з Чернігівщини зробила незвичні букети на Вербну неділю

23 КВІТНЯ 2026, 11:00

Знищене обстрілами: як виглядає село в чернігівському прикордонні

23 КВІТНЯ 2026, 09:34

Росіяни атакували Новгород-Сіверський

23 КВІТНЯ 2026, 08:12

У селищі на Чернігівщині залишилось четверо коней: як їх використовують хазяї

22 КВІТНЯ 2026, 21:26

Вiдео

Воєнний оглядач пояснив, чому ворожі БпЛА знову долітають до Чернігова

22 КВІТНЯ 2026, 19:30

"Третій вихід на позицію став останнім": дружина дізналася про загибель чоловіка через 25 місяців

22 КВІТНЯ 2026, 17:02

«Діти його називали Франком»: на Чернігівщині демонтували бетонного Горького

22 КВІТНЯ 2026, 16:02

ТОП-переглядів