Двох загиблих на війні бійців поховали на Чернігівщині, одному - 19 років

Чер 01, 08:11

2782

Двох загиблих на війні бійців поховали на Чернігівщині, одному - 19 років

Ярослав Козерецький та Олександр Андрієнко

31 травня на Чернігівщині в останню путь провели двох воїнів-земляків. Ярослава Козерецького поховали у Носівській громаді, Олександра Андрієнка - у Новгород-Сіверській.


Солдат Ярослав Козерецький народився 13 травня 1990 року в селі Яблунівка (Носівська громада). У 2006 році закінчив сільську школу, потім навчався в Бобровицькому технікумі.

Працював у Бобровицькому РЕМІ, на підприємстві «Укрпошта», оператором на заводі «Кока-кола». Проживав у Бобровиці із цивільною дружиною та двома доньками - Танею і Настею, для яких став справжнім батьком.

У січні 2023 року Ярослав долучився до оборонців Батьківщини. Службу ніс у складі одного з підрозділів військової частини А1815 на посаді стрільця-санітара.

На жаль, 26 травня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині Ярослав загинув. Попрощалися з воїном у місті Носівка, поховали його на місцевому кладовищі.


Молодший лейтенант Олександр Андрієнко народився 8 лютого 2004 року в селі Шептаки Новгород-Сіверської громади. Там пішов у перший клас, але згодом з родиною переїхав до сусіднього села Смяч. Ще зі шкільних років Олександр мріяв стати військовим, тож після закінчення школи вступив до Національної Академії Сухопутних військ імені Петра Сагайдачного.

Повномасштабну війну зустрів у складі одного з підрозділів військової частини А2167, де вже на той час проходив військову службу за контрактом. Батьківщину обороняв на посаді старшого стрільця-оператора.

На жаль, 26 травня 2023 року під час боїв поблизу одного з населених пунктів Донеччини Олександр отримав смертельні травми. Попрощалися з 19-річним воїном у Новгород-Сіверському, поховали його на кладовищі села Смяч.

"Час Чернігівський" писав про загиблих Героїв:

Джерело: Чернігівський обласний ТЦК та СП

Схожі новини

Воював із перших днів вторгнення: у Чернігові поховали бійця

Гру 06, 09:12

Росіяни обстріляли прикордоння Чернігівщини ракетами з літака

Гру 06, 08:25

Прилучанин Дмитро Сова, відомий актор, служить у війську

Гру 06, 07:55

Російська ДРГ вбила 24-річного прикордонника з Носівки

Гру 05, 18:59

НАБУ та САП завершили слідство по нардепу Гуньку

Гру 05, 17:11

Пряма мова

НАШІ ЛЮДИ: майор служби цивільного захисту про пожежно-прикладний спорт

Гру 05, 16:08

Як дістатися з Чернігова до Карпат? Укрзалізниця оприлюднила новий графік руху пасажирських поїздів

Гру 05, 15:14

ТОП-переглядів