Для жителів розбомбленої Новоселівки зводять тимчасове житло

15 ЧЕРВНЯ 2022, 17:40

9267

Жителька Новоселівки - Валентина щодня приїздить до свого розбомбленого рашистами будинку. Родина вже прибрала завали і засадила город. Попри серйозні руйнування житла, сім’я хоче відбудувати його і вірить, що незабаром повернеться додому.

"Зруйнували будинок 14 березня. Було потрапляння, і згоріло все майно. В обід стояв, а на вечір згорів. Ми дуже хочемо відновити цей будинок, у мене дитина народилася тут він хоче повернутися і нього тут друзі, це дітище наше, і ми хочемо вернутися назад, так і буде по другому ніяк",  - розповідає Валентина, жителька Новоселівки.

Для жителів Новоселівки, які втратили житло, привезли першу партію  модульного містечка. Наступна частина вже в дорозі і незабаром приїде. Допомогу Чернігівщині надала Польща.

Модульне містечко у Новоселівці розраховано на понад 350 осіб. Місце для його облаштування підібрали спеціально, аби швидко підключити комунікації.

"Освітлення, вода і треба будувати водовідведення, якого у Новоселівці не було ніколи. До війни проживало 980 чоловік зареєстрованих. Незареєстрованих 1,5 тисячі.  На сьогодні 200-250 на місці тут", - каже Володимир Шелупець, голова Киселівської громади.

Валентина вже побачила як виглядатиме їх тимчасове житло. Так люди будуть ближчими до свого дому, вважає жінка.

"Це потрібно бо багато людей лишилося без криши над головою. Їм нема де жити. Всі хочуть вернутися додому. Тут і стіни лічать. У нас хата розбита повністю ми приїздимо і тут легше. Тут вже простіше. Будемо приходить і біля хати прибирати і починати робити", - каже Валентина.

В будиночках встановлять меблі, обігрівачі та все необхідне для життя людей. Громада вже склала список тих, кого заселять у тимчасове житло.

Читати також: Дірки у стінах і стелі, вибиті вікна і двері: мешканці зруйнованого гуртожитку на Бобровиці мріють про відновлення будинку

Схожі новини

Як фотоапарат, який вкрали росіяни, допоміг ідентифікувати окупантів

23 ЛЮТОГО 2024, 13:40

У Чернігівській ОВА розповіли як працюють для прозорості тендерів

23 ЛЮТОГО 2024, 12:45

Наталія квасить зеленки в 200-літровій дубовій бочці, що залишилась від батька. Кожен гриб чистить зубною щіткою

23 ЛЮТОГО 2024, 12:34

Чернігівці поширили фейк про військкомат: здебільшого постили чоловіки або ухилянти

23 ЛЮТОГО 2024, 11:36

Плюс троє суддів на Чернігівщині. Де побільшало слуг Феміди?

23 ЛЮТОГО 2024, 11:20

Де і як українцям, які отримали травми через війну, безкоштовно пройти реабілітацію

23 ЛЮТОГО 2024, 10:45

«Північний шлях» буде перевозити людей, розгрібати завали, з «плювачки» латати дороги. Або ні

23 ЛЮТОГО 2024, 10:27

ТОП-переглядів