Директорка державної служби зайнятості прорекламувала чернігівця у соцмережах. Чому?

11 КВІТНЯ 2024, 14:56

2015

Подружжя Прокопенків з Чернігівщини відкрило СТО "GARAGE"

Подружжя Прокопенків з Чернігівщини відкрило СТО "GARAGE"

Юлія Жовтяк написала доволі емоційний пост про звичайного чернігівського токара. Хоча чому звичайного? Павло Прокопенко - чи не єдиний токар на всю Чернігівщину, а може і Україну, який виготовляє унікальні та авторські деталі для швидких, лікарень, аграріїв, заводів, пожежних машин, приватних авто, запчастини до яких треба тижнями чекати з-за кордону під замовлення. Попит на токарно-реставраційні послуги шалений. 

До повномасштабного вторгнення разом із дружиною та сином сім’я Прокопенків мали невеличкий бізнес, який заснували у 2017. Їхні деталі допомагали у ковідні часи рятувати життя людей, коли перехідників до кисневих масок не було в Україні і чекати потрібно доставки з Великої Британії.  

«Але в один момент майже все втратили. Тільки вдумайтеся - 62 влучання в район, де розташоване їх СТО "GARAGE" з ремонту авто, продажу велосипедів та де окремо був  обладнаний токарний цех. Масштаби руйнування дуже великі - постраждали цехи, обладнання, майно, частково зруйновані приміщення», - пише Юлія Жовтяк

Олена, дружина Павла, розповідає, що не дуже вірила у підтримку держави, коли побачили масштаби розрухи після звільнення Чернігова. Випадково в соцмережах натрапила на рекламу грантових програм і не вагаючись подала заявку, бо “стукали” скрізь - такий важливий і критично необхідний напрямок для всього регіону треба було терміново відновлювати. 

Унікальний токар з Чернігівщини відкрив власну справу

Слід зазначити, що на грантові кошти вже закуплене необхідне обладнання і робота потрохи входить в звичний темп. За умовами грантової програми вдалося працевлаштувати токаря та шліфувальницю. Остання прийшла на співбесіду також за направленням центру зайнятості і мала намір працювати прибиральницею. Але в ході розмови з’ясувалося, що вона за професією шліфувальник, а на підприємстві якраз шукали людину на дану позицію.  

Унікальний токар з Чернігівщини відкрив власну справу

«Можна багато чого ще написати про цю сім’ю, скільки всього вони пережили та не опустили руки. Я досі під великим враження після знайомства з ними. Їх сила духу, стійкість, внутрішній запал надихають та наповнюють всіх навколо! Грантова програма для сім’ї Прокопенків, як і для багатьох бізнесів України, стала великою підтримкою! Це, в першу чергу, підсилення віри в те, що разом ми все відновимо та відбудуємо», - заповзято коментує Жовтяк

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Суди за неявку по бойовій повістці: зібрали деякі приклади по Чернігівщині

26 ТРАВНЯ 2024, 16:56

Військові повідомили деякі подробиці щодо вибуху в Чернігові 25 травня

26 ТРАВНЯ 2024, 14:29

Герою назавжди 22, єдина дитина в родині: рідні просять за петицію щодо присвоєння звання Героя України

26 ТРАВНЯ 2024, 13:54

«Коли почало бахкати — тривоги не було, але я увімкнула сирену". Стріляли з РСЗВ

26 ТРАВНЯ 2024, 12:21

Подружжя вчителів із Чернігівщини власноруч збирає дрони

26 ТРАВНЯ 2024, 11:22

Ворог обстрілював найпівнічніші громади Чернігівщини: ситуація на ранок 26 травня

26 ТРАВНЯ 2024, 08:19

Трьох загиблих бійців ЗСУ поховали на Чернігівщині

26 ТРАВНЯ 2024, 00:31

ТОП-переглядів