Депутатка стверджує, що її хочуть виключити з лав депутатів за допомогою «підлої процедури»

08 ЛИПНЯ 2024, 10:22

2787

Валентина Трохименко, депутатка Прилуцької міської ради

Валентина Трохименко, депутатка Прилуцької міської ради

Валентина Трохименко очолює фракцію партії ексмера Чернігова Владислава Атрошенка «Рідний дім» у Прилуцькій міськраді. Жінка говорить, що з числа депутатів її прагне виключити її ж однопартієць-депутат Артем Рожко. Про це політикиня заявила у сюжеті телеканалу «Прилуки»

«З чуток я дізналася, що Артем Рожко хоче виключити мене з числа депутатів за народною ініціативою. Що це? Це коли мої колеги-депутати ходять і збирають голоси виборців по моєму округу. Чи то збирають вони їх, чи то купують - який спосіб мені невідомо, але цими голосами вони хочуть позбавити мене депутатства».

Трохименко каже: це підлий вчинок - збирати за її спиною голоси виборців. Також це ще й порушення процедури. 

Однопартійці вже встигли навіть провести партійну конференцію, жінка демонструє лист-повідомлення про проведення заходу. Вона заявила, що отримала таке повідомлення і навіть планувала відвідати партійну конференцію, висловитися і пояснити свою роботу як депутата. Вона говорить: лист відправили 21 червня, однак і кілька днів потому, раз у раз відвідуючи відділення Укрпошти - лист ніяк не могли знайти. Документ відшукали 30 червня. Однак отриманий пані Валентиною лист зовні суттєво відрізнявся від того, який відправляв голова. 

Окрім того, вона мала б отримати поштою і копію протоколу про рішення партійної конференції. На календарі вже минув початок липня, а важливі папері все не надходять. 

Чому так? Валентина Трохименко вважає: її голос потрібен, щоб блокувати сесію міськради і «продавлювати» потрібні для партії рішення.

«Неходіння на сесію ніякого результату не дало. Взагалі. Був тільки негатив від прилучан. Від медиків. Від освітян. Я зараз усвідомлюю те, що було неправильним. Прилучани не винуваті, що депутати не ходять на сесії… вони не повинні бути в заручниках того, що хтось має якісь амбіції, не отримав якусь посаду». 

Вона говорить, що вирішила все ж таки ходити на сесії, які ігнорували інші її однопартійці. Навіть спілкувалася про це з Артемом Рожком.

«Ми потиснули один одному руки і розійшлися. Після того ніяких дзвінків не було. Те, що вони зробили оцим листом - це було по-підлому, без попередження». 

Валентина Трохименко називає сесії, де її голос був вирішальним для кворуму: коли голосували за зарплати медиків, освітян, соціальних працівників, за ліки для інсулінозалежних, чорнобильців, за безкоштовне харчування дітей в школі, за компенсацію проїзду дітей, а також - виділення коштів захисникам - 86,5 млн грн. Також її голос був вирішальним, коли виділяли 2 млн грн на потреби поранених, на підтримку сімей загиблих - 5 млн грн. 

«І на сьогоднішній день їх знову не вистачає, треба знову йти і голосувати. І я піду на сесію і буду голосувати і я закликаю своїх колег-однопартійців з «Рідного дому» прийти на сесію і проголосувати за ці питання», - резюмує Валентина Трохименко.

Джерело: телеканал "Прилуки"

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Переселенка з Бахмута відкрила бізнес у Чернігові. Продає "олабах"

16 ЛИПНЯ 2024, 14:06

Керував громадою, виховував дітей, а тепер поширює чорнуху? У міську раду прилаштували одіозного діяча

16 ЛИПНЯ 2024, 12:56

Фото

У Чернігові чоловік стрибнув з мосту в Десну

16 ЛИПНЯ 2024, 12:49

Чернігівка виходжує пташенят хижого сокола та дикого голуба

16 ЛИПНЯ 2024, 11:43

Наступ росіян з півночі: Буданова не так зрозуміли?

16 ЛИПНЯ 2024, 11:24

Компанія «Епіцентр» почала набирати штат на Чернігівщині

16 ЛИПНЯ 2024, 10:30

Дають від 2 до 10 тисяч гривень: кому громада виплачує "матеріалку"

16 ЛИПНЯ 2024, 09:19

ТОП-переглядів