Власник цінних паперів Coca-Cola, Nike, Apple і не тільки: у НАЗК знайшли недостовірні відомості у декларації депутата Чернігівської облради

11 ЧЕРВНЯ 2024, 16:07

826

Недостовірні відомості виявили у декларації депутата Чернігівської облради Михайла Ільницького

Недостовірні відомості виявили у декларації депутата Чернігівської облради Михайла Ільницького

Недостовірні відомості виявили у декларації за 2022-й рік депутата Чернігівської облради Михайла Ільницького, топменеджера найбільшої у регіоні компанії АТ «Чернігівобленерго», інформує сайт НАЗК. 

Він не зазначив у декларації достовірні відомості про належні йому цінні папери - зокрема, акції таких корпорацій як Coca-Cola, General Electric, Boeing, Nike, Microsoft, Virgin Galactic Holding, Walmart Lnc, Tesla Motors, Apple Inc, Amazon.com. 

Так, у власній декларації депутат стверджував, що належні йому 45 акцій (у декларації депутат зазначив, що володіє лише 30 акціями) корпорації Apple коштують… 4988 грн (124$ за чинним курсом). В той же час ціна лише однієї на NASDAQ коливається у діапазоні 192 доларів США. Скрін додаємо. 

Власник цінних паперів Coca-Cola, Nike, Apple і не тільки: у НАЗК знайшли недостовірні відомості у декларації депутата Чернігівської облради

Також декларант суттєво занизив вартість криптовалют (біткойни, ефір, альпін тощо), якими володіє. У довідці НАЗК зазначається, що декларант зазначив відомості стосовно крипти, які не відповідають дійсності, на суму у майже 300 тис грн. 

А ще декларант не зазначив дохід від Мінфіну у вигляді погашення облігацій внутрішньої державної позики на суму понад 900 тис грн.

Не вказав депутат і той факт, що його дружина отримала дохід від продажу квартири на 703 тис грн. 

Применшив декларант і розмір отриманої ним у 2022 зарплати у ПАТ «Підприємство з експлуатації електричних мереж «Центральна енергетична компанія», ТОВ «Луганське енергетичне обʼєднання», ПАТ «Національна енергетична компанія «Укренерго» та АТ «Чернігівобленерго». Не задекларував він і зарплату дружини у ТОВ «Енера Чернігів». 

Загалом, зарплатні розбіжності становлять понад 1,65 млн грн, інформує звіт НАЗК. Щоправда, у довідці зазначено, що декларант пояснив це тим, що він вказав розмір отриманої зарплати без зазначення утриманих податків та зборів. Цю інформацію врахували, «оскільки зазначені розбіжності мають очевидний характер», однак це не спростовує наявності у декларації відомостей, які не відповідають дійсності, наголосили у НАЗК. 

Згодом посадовець подав таки виправлену декларацію, де більшість зауважень від НАЗК були враховані. 

Усього ж знайшли своє підтвердження факти декларування недостовірних відомостей у 4 із 6 завершених перевірок серед посадовців Чернігівської області (67%).

"Час Чернігівський" писав про таке:

Схожі новини

Авіакатастрофа в Броварах: родина загиблого бортмеханіка з Ніжина очікує на правду

15 ЧЕРВНЯ 2024, 21:33

Вiдео

"Клас безпеки" створили для дітей із вадами зору в Чернігові

15 ЧЕРВНЯ 2024, 20:42

77 дітей й досі під обстрілами

15 ЧЕРВНЯ 2024, 18:50

На Чернігівщині фермер замість льону вирощує гарбузи

15 ЧЕРВНЯ 2024, 15:48

Вiдео

«Із 2013 року наш підрозділ врятував до 100 людей», - спецпризначенець ДСНС Олександр Ольховик про врятовані життя, медаль і професію

15 ЧЕРВНЯ 2024, 14:11

Заповів поховати себе біля дружини: на Чернігівщині прощались із бійцем ЗСУ

15 ЧЕРВНЯ 2024, 13:26

В овочево-ягідних рядах Чернігівщини падають ціни. Почім суниця, кабачки й молода капуста

15 ЧЕРВНЯ 2024, 10:21

ТОП-переглядів