Чи постраждали чернігівські айтішники від блекаутів - опитування DOU

Бер 08, 10:27

728

Чи постраждали чернігівські айтішники від блекаутів - опитування DOU

Фото ілюстративне

Більшість айтівців відчули вплив блекаутів, але змогли зберегти дохід. Однак, наш регіон зазнав найменшого впливу та наслідків від блекаутів, такі дані опитування сектору від профільного порталу DOU

Найменше вимкнення електроенергії зачепило айтівців у Чернігові та області: 19% опитаних сказали, що в них не зникає світло (у самому Чернігові — 27%).

Зауважимо, що чимало фахівців готувалися до відключень - це означає закупівлі зарядних станцій, портативних гаджетів для підключення до супутникового інтернету тощо.

Від розміру населеного пункту, в якому живе фахівець, також, зокрема, залежала частота й тривалість вимкнень електроенергії.

У Київській області жителі сіл менше відчули вплив блекаутів (68%), але тому, що готувалися до них, адже тільки у 1% з них не зникало світло.

Схожа ситуація у Житомирській, Івано-Франківській, Сумській і Черкаській областях. У Львівській, Харківській, Вінницькій, Полтавській та в більшості західних областей, навпаки, відключення менше зачепили фахівців у великих містах, ніж у сільській місцевості. На відміну від Чернігівщини, де все якраз навпаки - більшість скарг надійшло від девелоперів з обласного центру..

Вимикання електроенергії в Україні вплинули й на 10% ІТ-фахівців, які через війну опинилися за кордоном, але планують повернутися. Була ускладнена взаємодія з командами та колегами, які працюють в Україні.

Загалом же, вимикання електроенергії вплинули на 75% опитаних фахівців: на 34% — сильно чи дуже сильно, ще 41% відчули через це незначні труднощі.

Лише 25% айтівців майже не торкнулися блекаути: 19% попри відсутність електроенергії вдалося працювати як зазвичай, а у 6% взагалі не зникало світло

Меншою мірою відключення вплинули на тих, хто працює в офісі: лише 50% з них це зачепило, а 17% відчули сильний чи дуже сильний вплив.

Фрилансерів і фахівців, які працюють part-time, вимкнення електроенергії торкнулися більше, ніж тих, хто працює повний день, адже перші, як правило, на ремоуті. Житловий сектор, як відомо, відключали частіше.

"Час Чернігівський" писав про ІТ-галузь:

Схожі новини

Вiдео

У палаці культури Чернігова виявили склад гуманітарної допомоги, частина - із простроченим терміном

Бер 21, 20:31

На Чернігівщині СБУ ліквідувала нарколабораторію - ділки збували психотропні речовини в особливо великих розмірах

Бер 21, 18:21

Як буде сіятися цього року Прилуччина: як впливає на це гуманітарне розмінування та цукровий буряк?

Бер 21, 17:22

У Чернігові п'яний сумчанин їздив за кермом вантажівки

Бер 21, 16:38

Фото

У громаді на Чернігівщині висадили дві тисячі сосен

Бер 21, 15:57

Спецпроект

Що потрібно і малим, і великим: розмова з тими, хто залишився працювати на Чернігівщині

Бер 21, 15:38

Вiдео

Масштабні пожежі охопили Чернігівщину через спалювання сухої трави і сміття

Бер 21, 13:56

ТОП-переглядів