Чернігівській третій школі міжнародні донори допоможуть вікнами

22 СЕРПНЯ 2023, 17:45

1756

Школа #3 - освітній заклад, який найближче розташований до постраждалого внаслідок ракетного удару драмтеатру. Тож, дісталося і школі, як прокоментувала директорка навчального закладу, у будівлі пошкодженої чимало вікон, є різні ушкодження у приміщеннях - двері, стелі, техніка, меблі. Є питання до стану сонячних батарей на даху тощо.

Також Олена Яковчук повідомила, що чимало людей у суботу 19 серпня скористалися шкільним укриттям. І подякувала тим доброзичливцям, які допомагали розчищати школу від скла, затягувати плівкою вікна.

Попереду - чимало роботи, зокрема -

«…оцінювати стан сонячних батарей на даху й ступінь ушкодження всіх приміщень будівлі, а потім робити розрахунки й складати листи потенційним донорам та ще багато-багато іншого 🫶Разом ми - сила💙💛 Попри все...», - коментує директорка.

22 серпня партнерська програма U-LEAD запустила екстрену додаткову підтримку для школи в Чернігові, що постраждала від суботньої атаки ворога.

U-LEAD екстрено зреагувала на запит постраждалого закладу і перебуває на зв’язку зі Службою зовнішньополітичних інструментів Єврокомісії та керівництвом школи для окреслення підтримки у ремонті закладу. Зокрема Програма має намір допомогти школі у заміні вікон, які є наразі дуже дорогими і дефіцитними на ринку через загальний попит.

У коментарях чернігівці зауважують: теракт порушив питання про те, чи доречним є зараз очне навчання у школах.

Марина Семененко, депутат Чернігівської міськради:

- Якщо б це трапилось під час навчального процесу - наслідки могли б бути набагато жорсткіші. Велике питання до очного навчання. Дуже велике.

Олена Яковчук:

- Марина Семененко, згодна. Та школи працюють за заявами батьків здобувачів, які цьогоріч у переважній більшості обрали очну форму.

Марина Семененко наполягає, що питання очної форми навчання потрібно переглянути.

Олена Яковчук коментує: перегляд потрібен на рівні держави.

- Але, погодьтеся, паралельно має бути вирішено питання перебування дітей дошкільного і шкільного віку, адже не всі родини можуть собі дозволити не працювати чи наймати няню/гувернантку для догляду/навчання дитини протягом дня.

Довідково. U-LEAD - це програма співпраці між українським урядом, Європейським Союзом та його державами-членами Німеччиною, Швецією, Польщею, Данією, Естонією та Словенією у створенні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та відповідає на потреби громадян України.

"Час Чернігівський" писав про таке: Голова Семенівки Сергій Деденко розповів нічний обстріл міста

Схожі новини

Як вибрати дитячу коляску: все, що потрібно знати батькам

25 ЧЕРВНЯ 2024, 17:14

У військо пішли 46 в'язнів Менської виправної колонії

25 ЧЕРВНЯ 2024, 17:13

У ТЦК в Чернігівській області змінились контактні телефони

25 ЧЕРВНЯ 2024, 16:25

Фото

У громаді на Чернігівщині жителів прикордоння заселяють у модульні будиночки

25 ЧЕРВНЯ 2024, 16:17

Фото

У Чернігові інноватори виготовляють накладки на протези і переробляють пластик

25 ЧЕРВНЯ 2024, 15:18

Цивілізована вбиральня запрацювала у прикордонній громаді. Містяни відгукуються по-різному

25 ЧЕРВНЯ 2024, 14:12

Ексчиновниця Чернігівської ОДА планує стати професійним кармологом

25 ЧЕРВНЯ 2024, 12:38

ТОП-переглядів