Чернігівський ринок новобудов: що і де і як будується?

03 ЖОВТНЯ 2022, 09:05

1873

Щонайменше третина будмайданчиків Чернігівщини відновила свою роботу - повідомляє аналітичний  звіт компанії ЛУН, посилаючись на власні дані у період з серпня по вересень.

Згідно зі звітом, представленим під час онлайн-зустрічі RED від "ЛУН", найактивніше відновлюють будівельні роботи у західних областях України. Так, на початок вересня лідером є Волинська область, де відновлено будівництво 96% новобудов. Високі показники також у Рівненській, Тернопільській, Івано-Франківській, Закарпатській областях (92%), Львівській (86%) та Хмельницькій (82%) областях.

Найповільніше відновлюються роботи на будмайданчиках Чернігівської (47%), Сумської (44%), Запорізької (37%) та Харківської (8%) областей. Водночас у Миколаївській та Херсонській областях відсутня активність на будівельних майданчиках ЖК.

В той же час, Uainfographics подає, що на Чернігівщині темпи відновлення будівництва поки на рівні 37%.

Хто з чернігівських забудовників вже повідомив про повернення на будмайданчики?

«Еко Комфорт Груп» звітує: у ЖК «Комфортний» йдуть роботи. Станом на 20 вересня перекрито 3-й поверх, зведено внутрішні перегородки та ведуться роботи на 4-у поверсі. Триває зовнішнє утеплення фасаду у ЖК «Європейський двір».

У «Основа-Буд» йдуть роботи на ЖК «Олександрівський» (у #1 та #3) та на майданчику на Масанах у секції 10/5 (внутрішні та оздоблювальні роботи на сходових клітинах, улаштування сантехнічної мережі). На Олександрівці у будинку #3 перед демонтажем верхніх обстріляних поверхів - здійснили роботи з підсилення нижніх поверхів.

У ТОВ «Житлобудсервіс» також повернулися до роботи у серпні в інтерв‘ю виданню «Деснянська правда» керівниця компанії Олена Пузан повідомила на момент початку вторгнення, у ЖК «Лісовому» було продано 95% квартир.

«Ми зібралися колективом 20 квітня і вирішили, що починаємо працювати. Відновили техніку. На жаль, не всю, 3 одиниці відновленню не підлягали. Відновили баштові крани, почали наново склити вікна, зробили благоустрій території навколо першого пускового комплексу. І 28 липня ми його ввели в експлуатацію. Отримали адресу і виконуємо свої зобов’язання перед нашими інвесторами – оформлюємо право власності на їхні квартири».

Компанія Belin City повідомляє: роботи по 4 черзі ЖК "Масани city" тривають з травня. Наразі проводяться внутрішні роботи. Йде вмощування плитки МЗК, штукатурка стін та розпочато роботи із заведення комунікацій.

«Забігаємо наперед, та відповідаємо на питання: «Ні, це не кінцевий вигляд фасаду. Він буде фарбуватися в самому кінці після облаштування території, тобто пильних робіт», - коментують у компанії.

Продажі та будівництво у ЖК «Північний» компанії «Атлант» тимчасово призупинені. Забудовник нині зосередився на об‘єктах у Київській області.

"Час Чернігівський" писав про прогнози розитку ринку нерухомості у Чернігові: Ринок нерухомості Чернігова: що було, що є і які прогнози?

Схожі новини

Як вибрати дитячу коляску: все, що потрібно знати батькам

25 ЧЕРВНЯ 2024, 17:42

У військо пішли 46 в'язнів Менської виправної колонії

25 ЧЕРВНЯ 2024, 17:13

У ТЦК в Чернігівській області змінились контактні телефони

25 ЧЕРВНЯ 2024, 16:25

Фото

У громаді на Чернігівщині жителів прикордоння заселяють у модульні будиночки

25 ЧЕРВНЯ 2024, 16:17

Фото

У Чернігові інноватори виготовляють накладки на протези і переробляють пластик

25 ЧЕРВНЯ 2024, 15:18

Цивілізована вбиральня запрацювала у прикордонній громаді. Містяни відгукуються по-різному

25 ЧЕРВНЯ 2024, 14:12

Ексчиновниця Чернігівської ОДА планує стати професійним кармологом

25 ЧЕРВНЯ 2024, 12:38

ТОП-переглядів