Чернігівська митниця торік поповнила Держбюджет майже на 2 мільярди

Лют 13, 18:08

3443

Чернігівська митниця торік поповнила Держбюджет майже на 2 мільярди

Чернігівська митниця

Як відомо, повноцінно свою роботу відомство відновило на початку травня 2022-го. Тоді запрацювали два митні пости - у Чернігові та у Козельці. Пізніше - у Сновську, Прилуках та Новгороді-Сіверському.

У відомстві підбили підсумки за рік.

Загалом, робота митниці в фіскальному напрямку за 12 місяців 2022 дала змогу поповнити Державний бюджет України на 1,9 млрд грн.

При цьому з серпня 2022 спостерігається активізація діяльності суб’єктів господарювання у Чернігівському регіоні, що позитивно впливає на збільшення суми надходжень до бюджету.

Як прозвітували митники, у грудні 2022 суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності, які здійснюють митне оформлення у зоні діяльності Чернігівської митниці, до Державного бюджету України сплатили митних платежів загальною сумою 161,1 млн грн. У порівнянні з листопадом 2022 надходження митних платежів у грудні збільшились на 20 млн грн.

Основними товарами грудня стали: тютюнова сировина та тютюни, пиво солодове, комплект деталей конвертації для сигаретної машини, ацетатний джгут, тара і коробки з паперу.

Чернігівські митники проявили себе і як воїни, вступивши до лав ЗСУ. Двоє інспекторів поклали своє життя на захист Батьківщини.

"Час Чернігівський" писав аналітичний матеріал про митницю: Проблеми зі зв'язком, повільна робота працівників, але менші черги: чернігівці розповіли, як перетинали кордон із ЄС та розміщував інтервґю з експерткою: Експорт та імпорт під час війни: як це працює на Чернігівщині.

Схожі новини

На Чернігівщині полювання заборонене в лісі. А під водою — ні

Вер 28, 20:56

Інтерв’ю

НАШІ ЛЮДИ: про освіту в Чернігівській області розповідає Тетяна Ясочко

Вер 28, 18:06

Ексголові Нової Басані Володимиру Левченку суд дав п’ять років тюрми

Вер 28, 17:08

Нові подробиці скандалу у Чернігові: батьки учнів підозрюють вчителя у розбещенні дітей

Вер 28, 14:55

Фото

У Ніжині прощались із 21-річним лейтенантом Костянтином Ковтуном

Вер 28, 13:44

Матеріали по заступнику «Чернігівводоканалу» Вовку невдовзі передадуть до суду

Вер 28, 12:23

Вiдео

За наполяганням депутатів «Рідного дому» питання охоронних зон Ялівщини знову відклали

Вер 28, 11:31

ТОП-переглядів