Чернігівка Ірина Петренко обнадійливо стартувала на Олімпіаді

07 ЛЮТОГО 2022, 18:23

1777

Українські біатлоністки почали Олімпійські ігри з індивідуальної гонки. Серед трьох наших спортсменок бігла і чернігівка Ірина Петренко, повідомляє «Час Чернігівський».

Наша землячка продемонструвала ідеальну стрільбу на дистанції, жодного разу не схибивши. А от ходом вона поступала фавориткам гонки. Посівши у підсумку 11 місце. Ірина показала свій найкращий результат у сезоні.  

Ось як вона прокоментувала свій виступ після фінішу:

Погода була більш сприятлива, було набагато тепліше, ніж у минулі дні, і вітер був трохи менший, тому було комфортно.

Сезон розпочався не дуже, багато хворіла. Хочу сказати, що очікувала від себе гіршого. На сьогоднішній день, мабуть, це мій максимум.

На стрільбі відчувала себе комфортно, потрібно було зробити те, що вмію.

Лідерка української команди Юлія Джима фінішувала 10-ю. Якби не два промахи, то українська біатлоністка могла б претендувати на медаль.

А от досвідчена Валя Семеренко не змогла завершити гонку через проблеми із самопочуттям.

Схожі новини

У чернігівських лісах висадили кедри

23 ЧЕРВНЯ 2026, 21:28

Стріляв у полісменів: на Чернігівщині у чоловіка вилучили зброю та арбалет

23 ЧЕРВНЯ 2026, 18:35

Фото

У громаді шістьом родинам загиблих захисників передали державні нагороди

23 ЧЕРВНЯ 2026, 17:16

Сниться і просить, щоб знайшли: на Чернігівщині два місяці шукають Володимира Кедю

23 ЧЕРВНЯ 2026, 16:04

Фото

СБУ про підозру чиновнику Чернігівської міської ради: збитки більше мільйона

23 ЧЕРВНЯ 2026, 15:20

Інтерв’ю

Східний макрорегіон Укртелеком: масштабна розбудова оптики попри виклики війни

23 ЧЕРВНЯ 2026, 12:45

Військове містечко Лукашенка у 37 км від кордону з Чернігівщиною: перші подробиці

23 ЧЕРВНЯ 2026, 12:38

ТОП-переглядів