Чернігівець гратиме у футбол серед пустель

Лип 18, 14:31

534

Чернігівець гратиме у футбол серед пустель

Андрій Ярмоленко

Динамівець перейшов до динамівця. Чернігівець Андрій Ярмоленко став гравцем команди з Еміратів «Аль Айн». Тренером цього клубу з ОАЕ нині є колишній гравець ФК «Динамо» Сергій Ребров.

Відомо, що Ярмоленко підписав контракт з «Аль-Айном» на один сезон.

Сергій Ребров зауважує: вмовити талановитого українця на перехід до спекотних Еміратів - було непросто. Тож, для клубу, який вже з рік не підписував жодного іноземного кваліфікованого легіонера віком старше 30 років, це стало несподіванкою.

З переходом Почесного громадянина Чернігова до Еміратів - збірна нічого не втратить, говорить Ребров. Навпаки, маючи такого потужного амбасадора - Україна отримає черговий голос підтримки, бо ОАЕ не надто прихильні у підтримці України. Поки що. 

Також тренер прокоментував виданню UA-Football волонтерську підтримку футболіста рідному Чернігову.

- Я сказав Андрію, коли він зі мною радився, що на першому місці в нього, батька трьох дітей, повинна бути родина. Будь-який футболіст в 32 роки має нею опікуватися в першу чергу.

Далі. Я не довіряю чуткам, які ще кудись сватали Ярмоленка. Так, була інформація в ЗМІ, але не було офіційних коментарів, а також слів самого Андрія. Тому вважаю взагалі недоречними закиди на адресу футболіста щодо того, що він не патріот — не захотів повертатися до України. Хай всі так допомагають своїй країні та своєму рідному місту, як це робить Ярмоленко. Скажу відверто, коли на самому початку війни я відкрив фонд допомоги Україні, то Андрій був першим, хто перекинув туди гроші. Я бачив ту суму, і вона була досить суттєвою.

Своєю грою Андрій Ярмоленко буде постійно привертати увагу до України, переконаний Ребров. В ОАЕ досить велика українська діаспора, але тепер на матчах “Аль-Айну” можна буде побачити ще більше синьо-жовтих прапорів.

«Альн-Айн» очолює український наставник Сергій Ребров, який за підсумками минулого сезону виграв чемпіонат та кубок ОАЕ.

За попередньою інформацією контракт Ярмоленка коштуватиме клубу щонайменше 2,5 млн євро.

Читати також: Чернігівські дефлімпійці присвятили свої перемоги Україні

Схожі новини

Знищив 15 одиниць ворожої техніки: у Ніжині батькам загиблого Героя передали орден Данила Галицького

Сер 07, 22:06

Герой невидимого фронту або як ріпкинець Микола Джола в окупації молоко возив людям

Сер 07, 19:58

Не можна звикнути до загибелі колег: водій Чернігівобленерго про роботу під ворожими обстрілами

Сер 07, 17:51

Найвродливіший полісмен України вже не вільний

Сер 07, 15:56

Як живе Любецька громада нині?

Сер 07, 13:11

Бельгійське абатство пожертвувало €10 тис на відновлення шкіл Чернігова

Сер 07, 12:48

Вiдео

До вчительки з Чернігова прийшли її учні розбирати завали розбомбленого будинку

Сер 07, 11:36

ТОП-переглядів