Чернігівця-стартапера у США "нагрів" мігрант-бухгалтер з рф

20 БЕРЕЗНЯ 2024, 14:08

1015

Роман Бисько

Роман Бисько

Роман Бисько - відомий далеко за межами України насамперед завдяки своєму інноваційному стартапу Meredot, який займається розробкою та виробництвом бездротових заряджальних пристроїв. 

Роман виїхав з родиною у США буквально за кілька місяців до повномасштабного вторгнення. Нині проживає у штаті Орегон в містечку Лейк Освего. Однак підрозділ компанії, як і раніше, лишився у Чернігові. 

Роман Бисько

Роман Бисько

Та життя у Штатах - теж не завжди солодке. І не лише через те, що доводиться чимало працювати. Роман скаржиться у соцмережах - його бізнес постраждав внаслідок дій непрофесіонала - мігранта з рф Антона Чехова. 

«Найкраще, з чим мені довелося зустрічатися в цьому житті, - це люди, але водночас це й найгірше, що існує на Землі, наприклад, путін. В Америці найгірше, що може бути, - це іммігрант, який приїхав із своїм менталітетом з України та росії, адже, як вони звикли, у їхніх головах спливає ідея: "А що, якщо я спробую обманювати всіх тут так само, як і на батьківщині?", і в деяких це вдається на деякий час», - пише Бисько. 

Він додає: Америка побудована на довірі та захисті прав людини. Такий собі Антон Чехов приїхав у США з російського Тольятті і почав займатися бізнесом - надавати бухгалтерські послуги стартапам, подібним до Meredot. 

Антон Чехов

Антон Чехов

«Він піарить себе в різних групах, бере участь в обговореннях і створює видимість професіоналізму, а після того, як я переказав йому гроші, - ні товару, ні послуг. Зараз ми готуємо позов на захист прав споживачів, а потім - до суду, таким людям не місце серед нас», - резюмував чернігівець.

У коментарях під дописом Биська відписався очевидно СММ Чехова. Там зауважили, що повідомлення Романа було передано до юридичного відділу. Тож він отримає сповіщення електронною поштою протягом наступних кількох днів. 

«Далі будемо звертатися до суду, деталі будуть у листі. Для інформації: ви заплатили, ми почали роботу, а тепер ви відмовляєтесь і вимагаєте щось незрозуміле. Ми просили вас написати нам на електронну пошту і запропонували вихід, але з вашого боку лише образи, погрози та вимагання».

На що чернігівець відповів із сарказмом. 

«Мені приємно бачити, що ми знову спілкуємося, принаймні ви відповіли тут. Коли ви згадуєте про початок роботи, ви маєте на увазі доступ, який ви надали мені до непрацюючого онлайн-порталу за останній місяць? Я не отримав від вас жодної офіційної згоди, і ви не вимагали від мене жодних юридичних документів, щоб розпочати роботу над податковим звітом минулого місяця, чи не так? Дуже прикро виявити, що я мимоволі тестував службу, яка не працює належним чином. Чи слід мені очікувати будь-якої форми компенсації за те, що я фактично працював тестувальником продуктів? Крім того, я засмучений відсутністю ефективної комунікації. Як генеральний директор, ваша участь і операції в компанії здаються непов’язаними. Я щиро сподіваюся, що ваш юридичний відділ продемонструє більшу компетентність і далекоглядність».

Чехов не забарився з відповіддю. Мовляв, він запропонував звернутися по електронці, чого Роман не зробив. 

«Отже, мені бракує інформації щодо вашого замовлення та поточного статусу вашої декларації. Приносимо вибачення за будь-які незручності, які це могло спричинити, і сподіваємося, що ви утримаєтеся від подальших образ і погроз. Нагадуємо, що всі умови взаємодії з нашою компанією опубліковані на нашому веб-сайті, і, користуючись нашими послугами, ви погоджуєтеся з цими умовами».

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Автівка підірвалась на міні у прикордонні Чернігівщини

15 КВІТНЯ 2024, 08:48

Менше обстрілів, більше ворожих дронів: ситуація у прикордонні Чернігівщини

15 КВІТНЯ 2024, 08:19

Загинули на фронті: на Чернігівщині поховали трьох бійців ЗСУ

14 КВІТНЯ 2024, 21:37

За держзраду суд дав пастуху п’ятнадцять років

14 КВІТНЯ 2024, 19:58

Виконують пісні на замовлення, гроші йдуть на авто для військових

14 КВІТНЯ 2024, 18:33

У молодої родини горів відремонтований будинок

14 КВІТНЯ 2024, 17:29

За три дні мати зібрала 130 тис грн сину на бусик: віддавати їздила на Донеччину

14 КВІТНЯ 2024, 16:38

ТОП-переглядів