Борзнянська міська рада позбавила мандату депутата, що отримав корупційний вирок

11 ВЕРЕСНЯ 2023, 06:17

2482

Борзнянська міська рада позбавила мандату депутата, що отримав корупційний вирок

Віктор Горбащенко після голосування

Колишнього голову Борзнянської районної ради, а до сьогодні депутата міської ради Віктора Горбащенка, який нещодавно отримав вирок Бахмацького суду за корупційною статтею, позбавили мандату. 

ЗА - проголосувало 16 із 21 присутніх обранців. Рішенню передувала тривала дискусія в сесійній залі.

Проект рішення на розгляд вносив депутат Станіслав Шевлюга, який пояснив свою ініціативу необхідністю очищення лав депутатського корпусу від тих, хто заплямував себе корупцією.

Голова громади Лариса Осадчук прокоментувала голосування так:

"Це голосування не проти конкретної людини, це голосування проти корупції, яка з'їдає нашу країну з середини. Ми не маємо морального права перед тими, хто захищає нашу країну, перед тими, хто загинув, захищаючи її, закривати очі на подібні речі".

Віктор Горбащенко достроково покинув залу після результатів голосування. Свій нинішній статус прокоментував так: "З точки зору закону, все законне. За мандат не тримаюсь, але писати заяву за власним бажанням не збирався. Оскаржувати голосування не буду. Планую зайнятись особистими справами".

Автор: Віталій НАЗАРЕНКО. Фото автора

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Вiдео

Чекали місяцями, ідентифікували за ДНК: посмертні нагороди передали родинам полеглих Героїв

26 КВІТНЯ 2026, 20:11

Інсульт у 20-річного юнака: лікар розповів скільки часу є для порятунку у таких випадках

26 КВІТНЯ 2026, 18:29

Не повернувся із завдання в Курській області. Вважався зниклим безвісти. У громадах втрати

26 КВІТНЯ 2026, 16:36

Тихий і добрий чоловік забив палицею сусіда: через що конфлікт

26 КВІТНЯ 2026, 14:19

Жінка з Чернігівщині впізнала чоловіка на російських каналах

26 КВІТНЯ 2026, 12:40

Поліція та комунальники: що відбувається на місці прильоту в Чернігові

26 КВІТНЯ 2026, 10:17

Атака на Чернігів та околиці: пошкоджено багато приватних будинків у приміській громаді

26 КВІТНЯ 2026, 09:50

ТОП-переглядів