Бізнес на Чернігівщині: як працює і рятує країну

01 ЛЮТОГО 2023, 12:00

2645

«Медіа-центр «Наше слово» (сайт Сусіди.Сity) та ГО "Разом до громадянського суспільства" (сайт Час Чернігівський) реалізують проєкт "Бізнес на Чернігівщині: як працює і рятує країну".

Мета проєкту — збільшити обізнаність жителів області, жителів України, іноземних ЗМІ про роботу бізнесу в області в умовах війни.

"Пройшов майже рік після звільнення Чернігівської області від ворога. Наші видання, звісно, писали про місцевих підприємців, як їм вдавалося працювати і під час бойових дій на території області, і після. Зараз хочемо підготувати серію матеріалів про бізнес у громадах, візьмемо різних підприємців, писатимемо і зніматимемо відео про поточний стан, і, головне - як вдавалося протистояти викликам протягом останніх місяців", - каже Олександр Назаренко, керівник проекту.

Читайте всі матеріали за проєктом:

* * *

Проєкт реалізується за підтримки IREX та Посольства США в Україні. Зміст публікацій є одноосібною відповідальністю "Час Чернігівський" та "Сусідиity" і не обов’язково відображає погляди грантодавця

Схожі новини

Вiдео

"Землю треба любити", - фермерка з Прилуччини 15 років очолює господарство

20 ЧЕРВНЯ 2025, 19:35

Пряма мова

У городі стояло півметра води: громаду на Прилуччині накрила злива

20 ЧЕРВНЯ 2025, 18:31

Поки два відомства з'ясовують стосунки, у приміському селі люди без води

20 ЧЕРВНЯ 2025, 17:30

Ніж у живіт: на Чернігівщині чоловік поранив знайомого під час п'яної сварки

20 ЧЕРВНЯ 2025, 16:43

Коледж, який постраждав через атаку на Чернігів, отримав нову техніку

20 ЧЕРВНЯ 2025, 16:23

Нерухомість за межами України – широкі можливості для будь-кого

20 ЧЕРВНЯ 2025, 15:35

Куди можна влаштуватися молоді на літні підробітки на Чернігівщині

20 ЧЕРВНЯ 2025, 15:03

ТОП-переглядів