Багатодітна матір-одиначка покинула новонароджену дівчинку у пологовому будинку в Ніжині

10 ЛИСТОПАДА 2023, 11:58

8161

Багатодітна матір-одиначка покинула новонароджену дівчинку у пологовому будинку в Ніжині

Багатодітна матір-одиначка покинула новонароджену дівчинку у пологовому будинку в Ніжині

Що робити з немовлям - згодом вирішували чиновники. 9 листопада на засіданні виконкому Ніжинської міської ради обговорювали реєстрацію та надання статусу дитини-сироти дитині.

Жінка залишила новонароджене немовля у Ніжинському пологовому будинку.

Дівчинка народилася наприкінці жовтня. Мама народжувала вдома. Дівчинка здорова. Це шоста дитина у породіллі, інформує видання Nizhyn Post.

Наразі служба у справах дітей Ніжинської міської ради підшукує малечі родину. Якщо не вийде, тоді дівчинку відправлять до обласного будинку дитини "Надія" у Прилуки.

Ця історія породила дискусію в соцмережах. Думки ніжинців розділилися - хтось пропонує наказати горе-матір, хтось навпаки вітає її рішення лишити немовля у пологовому.

Валентина Герасименко:

-  Не треба засуджувати таких жінок. Нехай краще лишають дітей в пологовому будинку, ніж, боячись осуду, викидатимуть новонароджених на смітник.

Міла Людмила:

- Може таких,, жінок,, треба стерилізувати, як котів? Примусово, бо кайфує вона, а дитину роститиме держава на ваші з нами податки. Бідні  діти, які не знають, що таке рідний дім і ніколи не вимовлять слово МАМА❤️

Тамара Стратилат:

- Mila Ludmila не зважаючи на те, хто мама  хай дітки ростуть! Когось зростуть держава, а хтось потрапить в добрі родинні руки. Нехай щасливою буде дитина!

Наталія Демусенко:

- Mila Ludmila, для крихітки знайдуться батьки. Демографічна ситуація в країні така, що мають народжуватися українські діти. І нехай вас жаба не давить, за чиї кошти буде зростати та дитина. Можливо, вона в майбутньому, зробить більше для країни, а ніж ви своїми балачками в Фейсбуці.

Ірина Гавриш:

- Я бажаю цій крихітці знайти свою родину і бути в ній найщасливішою дитиною. Турботливі батьки, будь ласка, знайдіться.

Тетяна Бутурлим:

- Її треба судити.

Альона Панченко:

- Я не розумію,  як можна покинути свою дитину. Як можна носити під серцем а потім просто кинути! У мене це не вкладається в голові. Тобто 5 вона виховує. А шоста не потрібна

Алла Коваль:

- А куди потрібно звернутися для всиновлення, чужих дітей не буває.

ДжерелоNizhyn Post

"Час Чернігівський" писав про дітей та родину: 

Схожі новини

Авто з глибини 8 метрів діставали три дні: водолаз про те, що діставали з річок та озер

27 ЧЕРВНЯ 2026, 12:01

Фото

Одружувались у дзеркальну дату: скільки шлюбів було на Чернігівщині 26.06.2026

27 ЧЕРВНЯ 2026, 11:15

Пряма мова

Електросамокати: зручність чи небезпека? Питаємо чернігівців

27 ЧЕРВНЯ 2026, 10:07

"Нова пошта", склади, авто: росіяни обстрілювали місто на Чернігівщині

27 ЧЕРВНЯ 2026, 09:09

Вiдео

Житло для ветеранів війни: на Чернігівщині діє державна програма

26 ЧЕРВНЯ 2026, 22:33

Пряма мова

Про що пишуть паперові газети у прикордонні Чернігівщини: відповідь редакторки

26 ЧЕРВНЯ 2026, 18:13

"Молоді хлопці": хто з Чернігівщини повернувся з полону

26 ЧЕРВНЯ 2026, 18:01

ТОП-переглядів