Увечері 24 червня Новгород-Сіверський зазнав масованої атаки російських безпілотників. Ворог завдав кількох ударів поспіль по промисловій та цивільній інфраструктурі міста.
"За попередньою інформацією, зафіксовано влучання на двох локаціях. Йдеться про пошкодження об’єктів інфраструктури, масштаби руйнувань наразі уточнюються. Інформація про постраждалих серед місцевих мешканців не надходила", - повідомили в Новгород-Сіверській РВА.
За даними ЧЧ, росіяни поцілили по одній із будівель місцевого сирзаводу. Інші вибухи - на території іншого підприємства.
"Час Чернігівський" писав про таке:







