Росіяни ударили по двом підприємствам на півночі Чернігівщини

25 ЧЕРВНЯ 2026, 08:39

404

Михуля Юрій

Пожежа після обстрілу. 24 червня 2026 року. Новгород-Сіверський

Пожежа після обстрілу. 24 червня 2026 року. Новгород-Сіверський

Увечері 24 червня Новгород-Сіверський зазнав масованої атаки російських безпілотників. Ворог завдав кількох ударів поспіль по промисловій та цивільній інфраструктурі міста.

"За попередньою інформацією, зафіксовано влучання на двох локаціях. Йдеться про пошкодження об’єктів інфраструктури, масштаби руйнувань наразі уточнюються. Інформація про постраждалих серед місцевих мешканців не надходила", - повідомили в Новгород-Сіверській РВА.

За даними ЧЧ, росіяни поцілили по одній із будівель місцевого сирзаводу. Інші вибухи - на території іншого підприємства.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Зеленський заявив, що Лукашенко вимкнув ретранслятори, які координували російські дрони

25 ЧЕРВНЯ 2026, 09:36

Росіяни ударили по двом підприємствам на півночі Чернігівщини

25 ЧЕРВНЯ 2026, 08:39

Вбили за трактор «Беларус»: один сидітиме довічно, інший 14 років

24 ЧЕРВНЯ 2026, 21:19

Вiдео

Воєнний оглядач розповів, навіщо міста Чернігівщини готують до кругової оборони

24 ЧЕРВНЯ 2026, 19:12

На Чернігівщині знову оголосили обов'язкову евакуацію: з яких населених пунктів?

24 ЧЕРВНЯ 2026, 18:02

Приїхав на Чернігівщину з Івано-Франківська щоб вкрасти 7 млн

24 ЧЕРВНЯ 2026, 16:30

Колишній водій тролейбуса переїхав у село - майструє пристрої для городу

24 ЧЕРВНЯ 2026, 16:27

ТОП-переглядів