100 тисяч гривень підйомних, дві зарплати в місяць і житло на додачу

28 СЕРПНЯ 2022, 15:52

1733

У Городнянській центральній районній лікарні запрошують молодих спеціалістів. Обіцяють100 тисяч підйомних, дві зарплати і житло. З 1 серпня до роботи приступила 26-річна Софія Полянська, лікаргінеколог.

— Дівчина родом з міста Сокаль Львівської області. Три роки тому Софія закінчила вінницький медичний університет. І сама зателефонувала мені з приводу працевлаштування. Не всі хочуть у райцентр. Мріють про великі міста. Але Софія обрала нас, — радіє Ольга Ігнатенко, генеральний директор Городнянської ЦРЛ. — Чекали, поки дівчина проходила інтернатуру в Київському Національному університеті охорони здоров’я імені П. Л. Шупика, у медичних закладах Чернігова і Городні. Навчаючись на шостому курсі, студентка підписала гарантійний лист про те, що після закінчення інтернатури працюватиме в Городні. Окрім Софії в лікарні є ще три лікарі-гінекологи. Двоє з них уже пенсійного віку.

У серпні житло отримав Іван Хіхлухо, лікартравматолог Городнянської ЦРЛ. Місцевий, працює в лікарні три роки. У вересні житло отримує Яніна Іванчук, лікар-терапевт. Наступна в черзі і Софія Полянська.

— У громаді працює програма медичних стимулів для молодих спеціалістів. Не три роки рахується молодим фахівцем, як у багатьох, а п’ять. Лікар отримує одноразово 100 тисяч гривень підйомних. Один посадовий оклад від лікарні і другий від міської ради всі п’ять років. А також придбання житла. На щастя, з лютого жоден медичний працівник з нашої лікарні не виїхав. Однак спеціалістів усе одно не вистачає, — каже Ольга Володимирівна. — Катастрофічно потрібні два хірурги та хірург-ендоскопіст. Також хотілося б ще другого анестезіолога. Центру первинної медико-санітарної допомоги не вистачає сімейних лікарів, пацієнтам немає з ким заключати декларації.

"Час Чернігівський" писав про родину медиків, які пішли на службу в ЗСУ та рятували чернігівців із розбомбленої росіянами багатоповерхівки.

Джерело: "Вісник Ч" від 18 серпня 2022 року, авторка Ольга Самсоненко

Схожі новини

По чім на місцевому ринку Чернігівщини бройлери, качки і курчата

18 КВІТНЯ 2024, 19:23

Група «Прозорість і підзвітність» посилить контроль за закупівлями

18 КВІТНЯ 2024, 18:07

Фото

Чернігівка відкрила кондитерську у Лондоні

18 КВІТНЯ 2024, 17:13

У Ніжині відкриють магазин Епіцентр формату Express

18 КВІТНЯ 2024, 16:13

Носівка у жалобі за загиблою поліціянткою Аліною Миколаєць

18 КВІТНЯ 2024, 15:08

Загинув на плацдармі біля Кринок: рідні просять за петицію щодо звання Героя

18 КВІТНЯ 2024, 14:09

Троє чеченських військовослужбовців дістали поранення під час обстрілу Брянщини

18 КВІТНЯ 2024, 13:51

ТОП-переглядів