Зусиллями благодійників: як відновлюється шкільна освіта Чернігівщини

Лют 04, 14:20

984

У 13-й школі у Чернігові продовжуються відновлювальні роботи. Там замінили вікна, а ще продовжують ремонтні роботи всередині приміщень, повідомила директорка школа Інна Левченко. Фінансування на відновлення закладу надала відома фінська благодійна організація Finn Church Aid.

«За підтримки цієї фінської організації встановлено вікна і продовжуються ремонтні  роботи. Школа з радістю чекає зустрічі з учнями! Безмежно вдячні! З вірою в Перемогу та з надією в найкраще!».

До речі, цю школу міська влада хотіла закрити, їх зупинив лише резонанс у ЗМІ та активна позиція батьків та вчителів: У Чернігівській міській раді прокоментували інформацію про закриття шкіл та садочків.

Але це ще не всі шкільні новини.

Освітня ініціатива SavED допомогла створити медіа-простір у Коропі у місцевій школі. Туди передали 20 новеньких ноутбуків, 10 планшетів та 6 моноблоків від компанії Lenovo Ukraine та міжнародного фонду Love on.

«Комп’ютери там були старезні, а про ноутбуки чи планшети було годі й мріяти. Так от, ми завезли техніку та меблі від savED під час новорічно-різдвяних канікул, щоб зробити учням сюрприз, коли вони повернуться до навчання».

Тепер в кабінеті Коропської школи є медіапростір, де учні зможуть вивчати корисні програми, робити цікаві проєкти та завжди мати доступ до інтернету.

Також ініціатива оголосила про збір фінансування для поповнення книжкового фонду для шкільних бібліотек Чернігівщини і Київщини, особливо тих закладів, які постраждали під час війни.

«Спільно з Простором української дитячої книги БараБука ми збираємо 600 000 грн, щоб наповнити бібліотеки українських шкіл сучасною та якісною дитячою літературою. Сотні шкіл в Україні втратили свої книжкові фонди, до того ж за десятиліття там назбиралася велика кількість нав’язаної нам російської літератури», - пише керівниця ініціативи Анна Новосад.

Тож не найкращі зразки російського книгодруку тепер можна замінити у бібліотеках на найкращі книжки українських авторів.

Зібраний фонд обіцяють передати 10 школам Київщини та Чернігівщини, які найбільше постраждали внаслідок війни.

«Час Чернігівський» писав про відновлення шкіл: Як пошкоджені школи у громадах біля Чернігова готуються до навчального року. А ще ми писали про ріпкинських школярів, які допомагають фронту: Зі школи — на фронт їдуть ріпкинські окопні свічки

Схожі новини

Пряма мова

НАШІ ЛЮДИ: волонтерка Ірина Тимофєєва про Майдан, допомогу воїнам і військовий шпиталь

Бер 24, 18:55

Фото

У Чернігів приїхав командувач повітряного командування «Центр»: передали нагороду родині загиблого пілота

Бер 24, 18:26

Чернігівець вкрав криптовалюти на понад 100 тисяч гривень - загрожує до 8 років в'язниці

Бер 24, 14:45

Вiдео

Вам що погано? - на нараді із безпеки у Брижинського міські чиновники помітно нервували

Бер 24, 13:30

Chernihiv IT: що змінилося за рік?

Бер 24, 12:23

Фото

З кінологами та квадрокоптерами – на Чернігівщині шукали зниклу дворічну дитину

Бер 24, 10:56

У дзеркальну дату на Чернігівщині побралися 30 пар

Бер 24, 10:37

ТОП-переглядів