Зима близько: тепла не буде? Історія одного будинку в Чернігові

Лип 25, 16:29

957

Вже кілька місяців жителі будинку 39А на вулиці Коцюбинського у Чернігові намагаються добитись допомоги від міськради. Будинок сильно постраждав від російських обстрілів на самому початку вторгнення, 27 лютого. Вибуховою хвилею вибило вікна, зруйнувало балкони, але головне: пошкодило теплотрасу. Новини про цей будинок неодноразово були у чернігівських ЗМІ.

- Пробило кришу, пробило комунікації, вода, теплотраса, з криші текла, паркет мок, стіни мокли, все, що дерев`яне в квартирах мокло, - розповідає Сергій Бураковський, мешканець будинку.

Своїми силами мешканці відновили дах. І, розуміючи, що відновлювати центральне теплопостачання до будинку наразі не будуть, звернулись до міської влади з проханням: відключити їх від центрального теплопостачання, щоб підключити автономне.

- Нам відповіли, що станом на дату звернення комісія по відключенню від мережі водопостачання та опалення взагалі в міськраді відсутня, - каже Надія Лукашова, мешканца будинку.

Звернулись до місцевої влади для того, щоб нам надали дозвіл на підключення індивідуального опалення, автономного у кожній квартирі. Відписують, що то комісія не створена, нема можливості. Пробували сходити на прийом, нам відповідають, що мер не приймає, заступники його не приймають, - додає Сергій Бураковський.

Фактично, наразі мешканці не можуть ані відновити підключення до централізованого опалення, ані зробити індивідуальне, а скоро ж осінь та зима.

Сергій додає, що всі можливості для автономки в будинку є, адже раніше воно тут було, є відповідні витяжки, труби потрібних діаметрів тощо. Із міською владою мешканці намагаються зконтактувати з початку червня. Спочатку їх направили безпосередньо до міського голови.

- Ходили вдвох до Атрошенка Владислава, сказали, що особисто він не приймає з таких питань, звертатись на Шевченка, 9, у громадську приймальню, - згадує Надія Лукашова.

Відповідні ж служби розводять руками і надають письмові відповіді: мовляв, нічого зробити не можемо.

Ми наразі не змогли отримати коментар з приводу цієї ситуації в Управлінні ЖКГ та Управлінні архітектури та містобудування Чернігівської міської ради, готові надати їм можливість висловитись.

Читати також: Чернігівцям допоможуть відремонтувати побиті через обстріли вікна. Але не всім

Схожі новини

На Чернігівщині найближчим часом відновлять зо три десятки зруйнованих дорожніх споруд

Жов 04, 12:50

Хто навчив Патрона бути… Патроном?

Жов 04, 11:38

Пряма мова

Віктор Ніколюк розповів які трофеї вдалося захопити у росіян під час оборони Чернігова

Жов 04, 09:15

Чернігівські швачки шили форму військовим тоді, коли у 2 км від виробництва йшов танковий бій

Жов 04, 08:28

Як Срібнянська громада та волонтери допомагають захисникам

Жов 03, 23:17

Фото

У Чернігові благодійний фонд відремонтує майже 500 будинків

Жов 03, 18:03

Вiдео

Ляшко виклав відео з власною військовою присягою

Жов 03, 16:57

ТОП-переглядів