Жодної великої пожежі: як спрацювала лісова охорона

16 ЛИПНЯ 2025, 13:35

1398

Василенко Соломія

Жодної великої пожежі: як спрацювала лісова охорона

Жодної великої пожежі: як спрацювала лісова охорона

Цьогоріч на Чернігівщині не було жодної великої лісової пожежі. У філії «Північний лісовий офіс» ДП «Ліси України» переконують, що це – не випадковість, а результат щоденної роботи державної лісової охорони.

У «Північному лісовому офісі» наводять офіційну статистку пожеж по Сумщині та Чернігівщині – всього 48 займань, з яких половина спричинена військовими діями. Завдяки злагодженим діям лісівників, середня площа однієї пожежі склала лише 0,87 гектара.

За словами лісівників, утримувати ситуацію під контролем дозволяють три речі: цілодобове чергування, наявність модернізованої техніки та кваліфіковані кадри.

«Лісівники чергують вдень і вночі, щоб миттєво реагувати на загрозу та оперативно виявляти й ліквідовувати пожежі, - повідомляють у «Північному лісовому офісі». – Завдяки закупівлям ДП «Ліси України», в лісництвах наявні сучасні пожежні автомобілі, лісопожежні модулі, мотоцикли, які забезпечують високу мобільність і швидкість реагування. Працівники державної лісової охорони – це фахівці, які не лише гасять вогонь, а й свідомо оберігають кожне дерево як цінний ресурс, у розвиток якого вкладено роки догляду та значні кошти».

У ДП «Ліси України» переконують, що навіть в умовах війни, під обстрілами та в аномальну спеку – ситуація в лісах Півночі України залишається контрольованою.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Двічі за добу: росіяни атакували лікарню та житло у прикордонному місті

01 ТРАВНЯ 2026, 08:30

У громаді на Чернігівщині відкрили зразу дві Алеї Героїв на честь загиблих бійців: 95 імен

30 КВІТНЯ 2026, 21:23

Вiдео

Когенерація: розбирались як це працює у Чернігові

30 КВІТНЯ 2026, 18:57

На Курщині поліг 21-річний чернігівець

30 КВІТНЯ 2026, 17:19

На Чернігівщині тепла не буде: метеорологиня назвала дату потепління

30 КВІТНЯ 2026, 16:31

Флеш розповів, як намагаються зірвати маршрути ворожих дронів між Чернігівщиною і Київщиною

30 КВІТНЯ 2026, 14:15

Громада планувала купити коштовний корейський смартфон для пресслужби

30 КВІТНЯ 2026, 12:42

ТОП-переглядів