Зеленський відзначив двох енергетиків із Чернігівщини

22 ГРУДНЯ 2025, 14:29

2577

Василенко Соломія

Зеленський відзначив двох енергетиків із Чернігівщини

Зеленський відзначив двох енергетиків із Чернігівщини

Президент Володимир Зеленський підписав Указ №974/2025 про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня енергетика. Серед нагороджених — два жителя Чернігівської області. 

Воробей Геннадій Євгенович — майстер дільниці Новгород-Сіверської дільниці відокремленого підрозділу «Корюківський район електричних мереж» АТ «Чернігівобленерго» та Зарецький Михайло Іванович — електрозварник цеху КП «Теплокомуненерго» Чернігівської міської ради.

Обидва удостоєні ордена «За заслуги» ІІІ ступеня.

Нагороди призначені за вагомий внесок у розвиток і забезпечення діяльності енергетичного комплексу в умовах воєнного стану, особисту мужність і самовідданість, виявлені у ліквідації наслідків аварій на об’єктах енергетичної інфраструктури, сумлінне виконання професійного обов’язку, ідеться в Указі

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Нова тактика росіян біля кордону з Чернігівщиною: пояснення від прикордонників

14 ЧЕРВНЯ 2026, 21:42

Вiдео

Ревізія укриттів у Чернігові: чи готове місто до нових обстрілів?

14 ЧЕРВНЯ 2026, 18:41

Григорій Данько з Парафіївської громади зустрічав космонавтів

14 ЧЕРВНЯ 2026, 16:04

Умів скласти піч і грубу, провести електрику... У громадах втрати

14 ЧЕРВНЯ 2026, 15:38

Ударив сусіда швайкою: такою колють поросят

14 ЧЕРВНЯ 2026, 12:49

Чекала господаря з фронту: кицька відомого гончаря потрапила в капкан

14 ЧЕРВНЯ 2026, 10:43

Вiдео

Громада шукає лікарів: пропонують хороші умови, житло і доплати

14 ЧЕРВНЯ 2026, 09:25

ТОП-переглядів